×
Foto: MICHAL SMRČOK
#Ľudia

PARTNER Zuzany Čaputovej oslávil 45. narodeniny: POZRITE, kto mu robil SPOLOČNOSŤ!

×
Foto: MICHAL SMRČOK
#Ľudia

PARTNER Zuzany Čaputovej oslávil 45. narodeniny: POZRITE, kto mu robil SPOLOČNOSŤ!

5.11. 2021 16:59 Juraj Rizman a Zuzana Čaputová tvoria pár už takmer dva roky. Na jeho 45. narodeniny, ktoré boli včera však nemohli byť spolu. Kto mu robil spoločnosť?

Ich cesty sa skrížili v prezidentskom paláci, kde pomáhal s agendou životného prostredia. Medzi dvojicou nakoniec preskočila iskra, a tak sa Rizman pobalil a z práce po boku prezidentky odišiel. „Áno, sme naozaj spolu. Sme šťastní a sme si navzájom oporou," potvrdil ich vzájomný vzťah minulý rok v máji. Odvtedy sa pravidelne ukazujú bok po boku na mnohých spoločenských akciách i v súkromnom živote.

Včera Rizman oslávil 45. narodeniny. Kto by však očakával, že ich oslávi so svojou partnerkou, ostane sklamaný. Prezidentka totiž v nedeľu odletela do Škótska, kde Slovensko prezentuje na klimatickej konferencii OSN. Práve Rizman sa v minulosti venoval ekologickým témam, istý čas zastával aj post šéfa organizácie Greenpeace. Možné plány na spoločnú oslavu s hlavou štátu preto Rizman musel zrušiť. Zdá sa však, že si z toho nerobil ťažkú hlavu a narodeniny oslávil s inou ženou. Kto ňou je? Zístíte v našej galérii TU.

Prečítajte si aj: