×
#Ľudia

Paris Hilton ukázala foto synčeka: Zdesení fanúšikovia ju s ním posielajú rýchlo k lekárovi!

10.9. 10:24 Známa blondínka je už pár mesiacov hrdou mamičkou. Novú rolu si užíva a o svoj poklad sa podelila aj na sociálnych sieťach. Fanúšikov však zarazil jeden detail.

Paris sa netají tým, že sa mamou stala po tom, ako jej vytúžené dieťatko porodila náhradná matka. So svojou polovičkou Carterom Reumom si tak nedávno domov priniesli vytúžený uzlík, ktorý dostal meno Phoenix Barron Hilton Reum. Známa hviezda reality show, z ktorej je dnes úspešná DJ-ka pridala pár záberov z toho, ako si užíva materstvo aj na Instagram. Netrvalo však dlho a v komentároch sa ihneď začali objavovať komentáre plné obáv. „Prečo má tak veľkú hlavičku? Paris, prosím daj ho vyšetriť, toto nie je normálne," zaznelo v jednom. „Podobnú hlavičku mal aj môj syn, môže ísť o hydrocefáliu," zaznelo v ďalšom. „Mal by nosiť špeciálnu prilbu," radia hviezde.

Mama Paris na prechádzke so svojím zlatíčkom.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CuNjuALP6ye/

Nájdu sa však aj takí, ktorí Paris bránia a chcú negatívne reči ubrzdiť slovami: „Má všetky peniaze sveta, myslíte, že jej syn nemá najlepšiu starostlivosť a nešla by s ním k lekárovi?" Kde je skutočne pravda vie asi len Paris a my veríme, že je jej rozkošný Phoenix v poriadku. FOTO PARIS A JEJ SYNA NÁJDETE TU!