Paola Antonini
Foto: instagram / @paola_antonini
#Ľudia

Paola prišla kvôli opitej šoférke o nohu: AHA, ako zvláda život s protézou! OBROVSKÉ ponaučenie

Paola Antonini
Foto: instagram / @paola_antonini
#Ľudia

Paola prišla kvôli opitej šoférke o nohu: AHA, ako zvláda život s protézou! OBROVSKÉ ponaučenie

27.4. 10:48 Nevážime si to, čo máme, pokiaľ nestretneme niekoho, komu osud nedoprial. Nech je pre vás život tejto krásky veľkým ponaučením.

Paola Antonini je mladučká sympatická baba z Brazílie. Jej život sa rapídne zmenil v roku 2014, kedy do nej počas silvestrovkej zábavy nabúrala opitá hostesska z nočného klubu. "Nikdy v živote som necítila tak intenzívnu bolesť. Nechcela som sa na nohu ani pozrieť, vedela som, že je to vážne," opísala incident.

Paolina noha bol rozdrvená
Ani po štyroch operáciách sa kráske nepodarilo nohu zachrániť. Nasledovala amputácia. Večne pozitívna Paola prijala svoj osud a rozhodla sa protézu neskrývať: "Chcem byť vzorom pre ostatných ľudí s amputovanými končatinami."

Na Instagrame jej kroky a chuť zo života sleduje vyše 2,7 milióna užívateľov. Ti na nej obdivujú najmä jej pozitívne myslenie, energiu a odhodlanie, vďaka ktorému sa nevyhýba akejkoľvek fyzickej aktivite. Cvičí každý deň a má krajšiu postavu ako väčšina zdravých dievčat. 

S protézou na nohe ju môžete vidieť na hodinách tanca, pri plávaní, skateboardovaní, crossfite a mnohých ďalších koníčkoch. Miluje cestovanie, pláže, módu a svojho psa. Zopár fotení pre lokálne značky už absolvovala. Tušíme, že čoskoro ju pre jej krásu, odvahu a široký úsmev spozná celý svet! 

Pozrite si Paoline fotky v GALÉRII.

Video

Diskusia
#evahriesnedobra