×
#Ľudia

Pamätáte si na prvú ženu Vila Rozborila? Katka opäť NESKLAMALA! (foto)

18.11. 2022 7:33 Moderátor Vilo Rozboril (55) je až po uši zamilovaný do svojej manželky Sandry. No ešte pred pár rokmi sa jeho meno spájalo s Katarínou, s ktorou má už dospelú dcéru Katku. Tá bola vždy známa výstrednou vizážou a s pribúdajúcimi rokmi je čoraz viac extravagantnejšia, píše Plus 1 Deň.

Ako iste mnohí vedia, Rozboril je ženatý už tretíkrát, no manželky mal len dve. Ako je to možné? Katku si totiž zobral hneď dvakrát. „Dnes už viem, že o to, aby veci fungovali, sa treba pokúšať stále a stále. Ale niekedy sú tie rozdiely a disharmónie také veľké, že sme si s Katkou povedali, že to nemá význam ďalej ťahať. Máme medzi sebou veľmi korektný vzťah. Absolútne sa rešpektujeme, sme obaja vyrovnaní. Nemáme vôbec nijaký problém v komunikovaní," povedal Rozboril ešte v roku 2006 v rozhovore pre týždenník Život.

Vilova ex bola odjakživa známa výstredným imidžom a od toho zďaleka nepoľavila. Práve naopak. Je ešte viac výraznejšia. Pred pár dňami sme ju totiž stretli v spoločnosti. Rozborilova exmanželka prijala pozvanie na kinopremiéru na český film Hranica lásky.

Ten si prišla vychutnať s kamarátkou. No a Katka sa predviedla krátkymi „strapatými” čiernymi vlasmi dioptrickými okuliarmi s výrazným červeným rámom, v ktorých svietila na pár metrov. K nim si zladila aj kabátik a crossbody kabelku. FOTO KATKY SI POZRITE TU!

Video