Foto: Twitter, Instagram
#Ľudia

Pamätáte si Milagros z Divokého anjela? TAKTO vyzerá herečka teraz! Wau!

Foto: Twitter, Instagram
#Ľudia

Pamätáte si Milagros z Divokého anjela? TAKTO vyzerá herečka teraz! Wau!

24.9. 15:10 Je to už nejaký rôčik, čo nás táto herečka okúzlila v úlohe roztopašnej Milagros, ktorá sa zamilovala do svojho nadriadeného Iva. Ešte vždy máme v živej pamäti jej bohaté mahagónové vlasy a neskrotný kukuč. O to viac nás prekvapili jej posledné fotky, ktoré zverejnila...

Telenovela "Divoký anjel" trhala na Slovensku rekordy. Veď kto by si nezamiloval neskrotnú Milagros na ceste za láskou k rozmaznanému bohatému synáčikovi Ivovi? Seriál mal 270 častí a nahrával sa v rokoch 1998 a 1999. Na Slovensku ho vysielali prvýkrát v roku 2001 a obaja hlavní hrdinovia si okamžite získali náklonnosť slovenských fanúšikov.

Divoký anjel- koláž
Zdroj: archiv
K hlavným postavám v Divokom anjelovi nepatrila len Milágros v podaní Natalie Oreiro (vľavo), ale aj jej najlepšia kamarátka Gloria (v strede) a slúžka Lina (vpravo).
Zdroj: Twitter
Ivo a Mili ako pár snov v telenovele Divoký anjel.
Zdroj: Youtube

Odvtedy však prešlo už neuveriteľných 20 rokov a treba povedať, že k obom predstaviteľom hlavných hrdinov bol čas viac než milostivý. Zatiaľ čo Facundo Arana alias Ivo dozrel v mužného otca rodiny. So svojou manželkou Maríou majú tri deti, Natália sa v roku 2001 vydala za hudobníka Ricarda Molla, s ktorým má syna Merlína. Fotky zo súkromia herečka a speváčka pridáva len málokedy, no zakaždým je to pastva pre oči. Najmä jej posledné fotky, ktoré nájdete v našej galérii TU vás dostanú. To by človek neveril, že toto DIEVČATKO má už 44 rokov!