Foto: profimedia.sk, RCA
#Ľudia

Páči sa aj vám? Najsexi muž planéty sa za tie roky poriadne zmenil... k lepšiemu!

15.11. 2019 9:00 Magazín People zverejnil výsledky svojej najprestížnejšej ankety Najsexi muž na svete! Tento rok si cenu odnáša hudobník a otec dvoch detí. Otázka znie, páči sa aj vám?

John Legend, dámy a páni! To je meno najsexi muža planéty, aspoň teda podľa mekky hollywoodskeho bulvár, magazínu People! Autor hitov ako Save room či All of me, z ktorého nám doteraz tečie med po reprákoch, a manžel najvtipnejšej americkej modelky Chrissy Teigen!

Anketa Je podľa vás John Legend sexi?

John minulý rok vôbec ako prvý Afroameričan získal všetky ceny EGOT. Známená to, že v jednom roku sa pochválil cenami EMMY´s, Golden Globe, Oscar aj Tony. Takýto úspech sa doteraz podaril len 14-tim hviezdam!

A jeho reakcia na nový titul? Presne taká, akú sme od neho očakávali. Pokorná a vtipná. John zverejnil fotku minuloročného víťaza, britského herca Idrisa Elbu a hneď vedľa umiestnil svoju fotku z 1995. Tá by mu tento titul zrejme nepriniesla. "John z 1995 by bol veľmi prekvapený, keby mal nasledovať Idrisa Elbu na mieste Najsexi muža planéty. Nuž, John z 2019 je rovnako prekvapený. Ďakujem People, že si myslíte, že som sexi. beriem to.".

View this post on Instagram

Luna's favorite dance routine

A post shared by John Legend (@johnlegend) on

Svojej povesti nenechala nič dlžná ani jeho manželky a pod fotku napísala: "Mal si sem dať fotku Idrisa Elbu z roku 1995, ale pravdepodobne bol aj vtedy sexi." Niet nad pocit, že máte vedľa seba človeka, ktorý vás stále drží pri zemi.

autor:  Hana Vydrová