Foto: Instagram /@veronikaostrihonova
#Ľudia

Ostrihoňovej silný odkaz: Prezradila svoje komplexy!

19.10. 2021 10:59 Žiadna z nás neprišla na svet s pocitom dokonalosti, inak by nevznikli skrášľovadlá a kliniky estetickej medicíny. Niektorým ženám trvá vybudovať si sebavedomie či sebalásku roky. O tom, že je to cesta, píše pod svojim najnovším príspevkom aj známa tvár z televíznych obrazoviek, Veronika Cifrová Ostrihoňová.

Veronika pod fotkou z Fashion live otvorene prezradila úvahy o sebe samej a vyzvala aj iné ženy, nech sa podelia o svoje príbehy. Zdá sa, že tým rozpútala akési psychologické okienko.

„Na tejto fotke z prehliadky  Borisa Hanečku sa vďaka jeho outfitu a odbornej dopomoci sama sebe páčim. Nie je to ale u mňa bežný stav. A už vôbec v minulosti nebýval. Čas môj sebaobraz zlepšuje, ale rozhodne nie som v cieľovej rovinke. Kedysi som s ním bojovala oveľa viac. Vtedy to bolo ešte väčšie tabu ako dnes. To, že boli mladé damy, a hádam aj páni, so sebou nespokojné/í, sa považovalo za akýsi štandard. Dievčatá si medzi sebou menili tipy na diéty, v čase, keď ešte ich telá neboli ani dovyvíjané. Nezovšeobecňujem, hovorím svoju skúsenosť, vo svojej bubline..

..Každý a každá máme svoje neistoty. Niekto vnútorné, niekto vonkajšie, niekto skrytejšie, no o to intenzívnejšie. Preto sa o ne nebojme podeliť, budeme tak hádam trochu istejší a istejšie. A to píšem vlastne primárne sama pre seba. Lebo aj v takto pekných šatách a úprave sa viem cítiť neistá. Ale už s tým viem rokmi lepšie narábať. No je v poriadku to (ešte) nevedieť. Tak mi napíšte v komentároch, aké sú tie vaše neistoty. Možno to, že sme v tom spolu, nás všetkých trošku poistí," vyzvala sledovateľov k súdržnosti a tí nevíhali otvoriť staré rany.

ČLÁNOK POKRAČUJE NA ĎALŠEJ STRANE

Video