×
#Ľudia

OSOBNÝ tréner Victorie Beckham prezradil aj to, čo NEMAL: Vieme, ako TRÉNUJE aj čo JEDÁVA!

19.8. 17:07 Vedeli sme, že na svojej postave maká, ale že až takto?

Nikoho zrejme neprekvapí, keď povieme, že Victoria a David Beckhamovci majú osobného trénera, ktorému platia nemalé peniaze za to, aby ich udržiaval vo forme. Manželia totiž budú mať čoskoro na krku päťdesiatku a chcú si udržať kondičku. Úlohou Bobbyho Richa, ktorý je mimochodom bývalým šampiónom v jude, je preto vystavať im tréningy a jedálniček na mieru. Pozrime sa teda na podrobnosti, ktoré prezradil pre The Sun.

Bobby Rich
Zdroj: instagram Bobby Rich

Pamätáte si, ako David tvrdil, že jeho manželka jedáva ten istý obed už dlhé roky? Má to byť grilovaná ryba s dusenou zeleninou. Bývalá speváčka sa však bráni a hovorí, že ju nechcel zosmiešniť. "Myslel tým, že nikdy nestretol nikoho, kto by bol disciplinovanejší v stravovaní," tvrdí.

Victoria Beckham pre austrálsky Vogue.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CfkQqHnoBpS/

FOTKY Z TRÉNINGU VICTORIE NÁJDETE TU

Bobby sa Victorie zastal. Hovorí, že vďaka tvrdému tréningu si môže dovoliť oveľa pestrejší jedálniček, než len ryby. Zameraný je najmä na zdravé tuky, ktoré nájdeme v avokáde a orechoch, ale aj morských plodoch. Zaujímavé je, že si podľa neho z času na čas dá bez výčitiek aj alkohol. Obľubuje vraj tequilu a pohár červeného vína. "Pijem alkohol ak nemám dôvod na to, aby som nerobila," vysvetlila Beckhamka. Chápeme to tak, že ak nie je práve na nejakej šialenej diéte.

Victoria Beckham
Zdroj: instagram @Victoria Beckham

Poďme ďalej. Bobby hovorí, že Victoria spáli na jeho tréningoch okolo 600 kalórií. Uff, to však nie je všetko! Sú päťkrát do týždňa a speváčka ich nevynecháva ani cez leto, keď je na dovolenke. Dôkazom jeho slov je video, ktoré zverejnil David na svojom Instagrame. Manželia boli na jachte a kým David pije kávu, jeho žena v pozadí cvičí. "Vyzerá to tak, že počas tejto dovolenky nemám parťáka na cvičenie David," odkázala mu so smiechom vyšportovaná Vicky. Video nájdete nižšie:

Tréner prezradil aj to, v čom sú Victoriine tréningy výnimočné oproti ostatným. Vraj jej dáva podobné cviky, ako cvičil on sám, keď sa chystal na šampionát. "Najväčším rozdielom, čo sa týka tréningov Victorie je zavedenie silových a funkčných pohybov, ako sú drepy s činkami nad hlavou, mŕtve ťahy a príťahy," hovorí. Ďalej sa ukázalo, že neprejde ani deň bez toho, aby Victoria ráno nevypila jablčný ocot a do kávy si nepridala kolagén. Bojí sa totiž o svoje kĺby. Takisto je už dávno známe, že neje vyprážané jedlá a mliečne výrobky. "Pre väčšinu reštaurácií som asi nočnou morou," priznáva. Kráska ukázala aj zopár jej obľúbených cvikov. NÁJDETE ICH TU.

Video