Alicia Vikander
Foto: Shutterstock
#Ľudia

Oscarová Alicia Vikander má o sexe na plátne jasný názor: A počúvať ju musí aj režisér!

Alicia Vikander
Foto: Shutterstock
#Ľudia

Oscarová Alicia Vikander má o sexe na plátne jasný názor: A počúvať ju musí aj režisér!

16.11. 6:55 Predstavte si najtrápnejšiu situáciu, ktorú ste zažili. Máte? Pravdepodobne to stále nie je nič oproti tomu, keď herec/herečka točí sexuálne scény s iným hereckým kolegom.

Veď si to predstavte - ste nahí, v posteli, s mužom, ktorého ste pred mesiacom osobne ešte ani nepoznali, okolo vás hromada (neznámych) ľudí, a do toho ešte režisér plný pripomienok. Dosť zlá predstava, či nie?

Oscarová herečka Alicia v tom má ale jasno - točenie takýchto scén vôbec nemá byť trápne! Naopak, vôbec netreba robiť rozdiely medzi takýmito scénami a pristupovať k nim rovnako technicky, profesionálne a hlavne bezpečne. Je ťažké predstaviť si, že tú vášeň, po ktorej my cez obrazovku tak slintáme, je iba hraná! A ešte čudnejšie je predstaviť si, keď si takto veselo sexujú s iným mužom a ich partner sedí doma pred telkou.

 

Aj práve preto si Alicia stanovila podmienku, ktorú musí rešpektovať aj celý štáb: keď sa majú točiť sexuálne scény, musí sa to zvládnuť na prvýkrát. Takže všetci musia ísť naplno, pretože oprava neprichádza do úvahy. Skúste si s touto myšlienkou pozrieť aj jej nový film Earthquake Bird, v ktorom od vášne doslova horí!

Video

Diskusia