Foto: Northfoto
#Ľudia

Opitý Harry Potter? Priznanie Daniela Radcliffa vás šokuje! Neuveríte, čo sa dialo na pľaci

22.11. 2019 9:45 Zarábali milióny a pred sebou mali sľubnú kariéru. Nemali ešte ani osemnásť a už ich poznal celý svet. Bremeno slávy však nedokázali uniesť a svoje problémy začali riešiť alkoholom. Detské hviezdy, ktoré sa až príliš často pozerali na dno pohárika.

Daniel Radcliffe (30)
Predstaviteľ čarodejníckeho učňa strávil väčšinu detstva a dospievania pred kamerou. Posledný diel Harryho Pottera išiel do kín, keď mal Daniel dvadsaťdva rokov. Kým sa jeho rovesníci hrali a užívali si detskú bezstarostnosť, musel sa učiť scenáre a stáť pred kamerou. Hoci podával skvelé herecké výkony, v skutočnosti sa trápil. Až po skončení natáčania všetkých dielov priznal dlhodobé problémy s alkoholom. Dokonca povedal, že v prípade posledných dielov bolo bežné, že si dal pohárik pred nakrúcaním každej scény.

Ako Harry Potter si získal fanúšikov na celom svete.
Zdroj: Profimedia

Kto v tom ešte lieta(l)?

Amanda Bynes (34)
Hviezda tínedžerských filmov nakrútila v prvej dekáde nového tisícročia až jedenásť filmov. Medzi najznámejšie patria Super náhradník, Kráľovna ročníka alebo Panna alebo orol. Po fenomenálnom úspechu sa však z filmového plátna záhadne vytratila a začala plniť stránky bulvárnych novín a časopisov. Najskôr prepadla závislosti od alkoholu, ku ktorej sa neskôr pridali aj drogy. Doteraz sa z toho nespamätala a sprevádza ju jeden škandál za druhým - riadenie auta v opilosti až po tvrdenie, že ju ovládajú mimozemšťania. Z kedysi štíhlej blondínky je pribratá strhaná žena, ktorú by ste len ťažko spoznali.

Amanda Bynes ako hviezda tínedžerských filmov.
Zdroj: getty images

Demi Lovato (27)
Rovnako ako Selena Gomez či Miley Cyrus sa aj speváčka Demi Lovato preslávila účinkovaním na obrazovkách detskej televízie Disney Channel. Selena a Miley slávu viac menej zvládli, psychicky labilná Demi už to šťastie nemala. Potom, čo bulvár nesutále riešil jej váhu a stroskotané vzťahy prepadla alkoholu a drogám. Prvýkrát sa išla liečiť už v osemnástich. Po šiestich rokoch abstinencie však prišiel minulý rok šok. Demi priznala, že v tom opäť lieta. Všetko vyvrcholilo tým, že sa minulý rok v  lete takmer predávkovala. Našťastie, všetko dobre skončilo a Demi je opäť "čistá".

Kamošky Selena Gomez a Demi Lovato ako tínedžerky.
Zdroj: Rex
autor:  Nina Nová