@jirko_blatny_official, @lussimakeupartist
Foto: Instagram / dominikamirgovaofficial
#Ľudia

Opäť TIE vlasy! Mirgovej božská hriva a dokonalý mejkap FOTO

@jirko_blatny_official, @lussimakeupartist
Foto: Instagram / dominikamirgovaofficial
#Ľudia

Opäť TIE vlasy! Mirgovej božská hriva a dokonalý mejkap FOTO

13.5. 19:58 Dominika Mirgová je zjav, akých je v slovenskom šoubiznise málo. Okrem chytľavých pesničiek púta aj svojím výzorom, ktorému dominuje dlhá a hustá blond hriva!

Opäť v súlade s aktuálnymi beauty trendami! Styling Dominiky Mirgovej z posledných dní je ďalším dôkazom, že v oblasti módy a krásy je jednoducho doma. Štýlovo nahodená a krásne očesaná predviedla mejkap ako vystrihnutý z módnych editoriálov. Ten na jej tvári vyčarovala Lucka Šenková a trafila do čierneho! Podľa vizážistov módnych značiek bude bronzová farba na viečkach must have tohto leta. Takáto linka je aktuálne žiadúca aj pod dolnými riasami, vďaka nej si opticky zväčšíte oči a rozjasníte pohľad. Ak si celú pleť zvýrazníte žiarivým mejkapom, pery pokryte matným rúžom presne ako Dominika. Hra protikladov lesk/mat je momentálne veľmi IN!

Anketa
Páči sa váš štýl Dominiky Mirgovej?
  • 73%
  • 27%

Navyše, Dominika má okrem krásnej tváre aj bombové vlasy! Dokonca aj keď si tú dlhú hrivu dala ostrihať, stále jej to nesmierne svedčalo. Maxi hriva s romantickými vlnami rozdelená cestičkou na stred a šikovné ručičky kaderníka Jirka Blatného z nej urobili  princeznú. Ak hľadáte inšpiráciu, ako svojim dlhým prameňom dodať celebritný šmrnc, pozrite si galériu.

Video

Diskusia
#evahriesnedobra