×
#Ľudia

Sandre Bullock už tiahne na 60-ku: Vynašla liek proti starobe? Z NOVÝCH FOTO vám padne sánka!

×
#Ľudia

Sandre Bullock už tiahne na 60-ku: Vynašla liek proti starobe? Z NOVÝCH FOTO vám padne sánka!

6.12. 2021 16:00 Roky jej pribúdajú, no ona stále vyzerá rovnako! Sandru Bullock si pamätáme predovšetkým z filmov Miss špeciálny agent (2000) či Nebezpečná rýchlosť (1994), pri pohľade na jej aktuálne fotografie to však vyzerá, akoby vôbec nestarla.

Sandra Bullock sa dostala do povedomia v 90. rokoch vďaka filmu Nebezpečná rýchlosť, zlom v jej kariére však nastal po premiére filmu Miss špeciálny agent, ktorý sa vďaka veľkému úspechu dočkal v roku 2005 aj pokračovania. Jej herecká kariéra neustále napreduje a na konte má viac ako 20 filmových rolí. 

FOTO NESTARNÚCEJ SANDRY BULLOCK V GALÉRII TU

Herečka sa najnovšie objavila v šou Jimmyho Kimmela v Los Angeles. Nové časti síce televízie ešte neodvysielali, herečku však zachytili paparacovia v momente, keď vchádzala do štúdia. Oblečený mala fialový kostým a na tvári mala poctivo nasadené rúško. Pri pohľade na ňu by však len málokto povedal, že o tri roky oslávi 60. narodeniny. Na záberoch totiž táto obľúbená herečka vyzerá neuveriteľne mlado a vo forme. 

Sandra Bullock si adoptovala synčeka.
Zdroj: SITA

Herečka, ktorá  je známa svojím nadhľadom a zmyslom pre humor, tvorí pár s  fotografom Bryanom Randallom. V roku 2005 sa vydala za podnikateľa Jesseho G. Jamesa, s ktorým sa po 5 rokoch rozviedla. Jesse ju totiž podvádzal a dokonca sa liečil zo závislosti od sexu. FOTKY SANDRY V NAŠEJ GALÉRII TU.

Prečítajte si aj: