Reklama

On bol pre ňu drzý Američan, ona pre neho nafúkaná Angličanka: Sú spolu už takmer 40 rokov!

Reklama

Lily Bosáková

Kto nemiloval seriál Dempsey a Makepeacová, nech zdvihne ruku - podľa nás ich veľa nebude.

Prvý diel seriálu Dempsey a Makepeacová bol nakrútený ešte v roku 1985, ale je to taká zapamätateľná záležitosť, že ho pokojne môžeme nazývať kultovým. Drsného newyorského policajta Jamesa Dempseyho prevelia do Anglicka a stane sa parťákom seržantky Harriet Makepeacovej. Tí dvaja nemohli byť odlišnejší - a na ich vzájomnom "škádlení" je postavený celý seriál.

Aj keď sa vkuse doťahovali, neuveriteľne im to spolu seklo a vôbec sme sa nečudovali, keď sme už ako dospelé zistili, že tí dvaja sa vtedy do seba naozaj zamilovali - a žijú spolu dodnes. Vzali sa v novembri 1989 a o tri roky sa narodil ich jediný syn Alexander Max. Obaja si zahrali v kadečom, ale Dempsey a Makepeacová zostáva niečím, v čom si ich budeme naveky pamätať. Dokonca aj ich zoznámenie bolo podobné, ako v seriáli.

Glynis Barber dovtedy Michaela Brandona vôbec nepoznala a rovnako netušila, že si svoje postavy rád precvičoval aj v súkromí - takže keď sa zoznamovali, bol hlučný, drzý a všade ho bolo plno. Glynis mala vtedy priateľa, ktorému sa zverila, že to s týmto otrasným Američanom asi nevydrží. Trvalo rok, kým ho vzala na milosť.

Lenže potom sa do neho blondínka s najštýlovejším účesom tej doby zamilovala a zjavne to nebola žiadna letmá láska, Sú spolu už tridsaťšesť rokov bez akýchkoľvek afér. Žijú spolu v Londýne, kde ich pokojne môžete stretnúť, ako sa prechádzajú ruka v ruke . Na šoubiznisové pomery priam neuveriteľné. Ale čo sa čudujeme, boli to sympaťáci v seriáli a sú to sympaťáci aj v reálnom živote.

Dnes má Glynis šesťdesiatsedem rokov, Michael o desať viac a stále im to spolu sekne. Čo vy na to, nie sú spolu perfektní? VIAC FOTIEK SI POZRITE TU!