×
#Ľudia

Oliver Andrásy si užíva dôchodok na vysokej nohe: Svedčí o tom tento MAJETOK!

17.6. 7:02 Pamätáme si ho ako kolegu Eňi Vacvalovej, s ktorou sa preslávili na televíznych obrazovkách. Avšak ich chodníčky sa nerozdelili, majú spoločnú firmu no užíva si aj zaslúžený dôchodok.

Humorista si po vydarenej kariére na televíznych obrazovkách užíva čas strávený osamote či s rodinou. Avšak nežije si len tak hocaký život dôchodcu, on má totiž prepychové bývanie. Kam sa pozriete, máte pocit, že ste prinajmenšom v nejakom kaštieli. V jedálni nesmú chýbať čaše na víno a elegantné prestieranie, ktoré si nepripravili len kvôli návšteve, u nich je to samozrejmosť.

Na návšteve u Olivera Andrásyho. Známy humorista a zabávač si žije vo veľkom prepychu.
Zdroj: MATEJ KALINA

Vieme, že je zaťažený na obrazy, a tak sa pochválil novým úlovkom: “Toto je môj relatívne nový prírastok – portrét moje starej mamy, ktorý namaľoval môj kamarát Miro Bezák podľa dobovej fotografie," prezradil pyšne. Zaujala nás však zadná časť domu, odkiaľ je vidno len pár metrov vzdialenú chatu, v ktorej Oliver trávi veľa času a je na ňu patrične hrdý. Priznal, že kedysi v nej fajčili cigary, ale tomu je už dávno koniec. “Toto je naša chata. Je to síce len asi 8 metrov štvorcových z domu. A boli také prípady, že manželke volali a chceli so mnou hovoriť, ona im hovorí, že Oliver je na chate. Jáj tak zavoláme v pondelok. A ona im hovorí, nie však to jej tu u nás doma,” zasmial sa humorista pre PLUS 1 DEŇ.

Nie je to však novostavba: "Táto časť je dokonca staršia ako celý dom, lebo voľakedy tu bol iný dom, ale takto som si to vyzdobil iba pred zhruba rokom. Chatka má už asi 20 rokov a dom má 14 rokov,” potvrdil Oliver. Pritom priznal, že rozloha jeho pozemku je 880 metrov štvorcových a skutočne majú na tejto ploche všeličo. Nesmie chýbať bazén, záhrada, terasa a mnoho ďalšieho. Pochválil sa aj tým, že sa rád stará o záhradu, no pravidelne ju skrášľuje záhradník.FOTO ANDRÁSYHO MAJETKU NÁJDETE V GALÉRII TU!

Video