Trojposchodový mezonet návrhárky Petry Weingart
Foto: Robo Hubac
#Ľudia

Ohromný 3-poschodový mezonet návrhárky Petry Weingart: Kreatívne miesto plné štýlových šiat!

Trojposchodový mezonet návrhárky Petry Weingart
Foto: Robo Hubac
#Ľudia

Ohromný 3-poschodový mezonet návrhárky Petry Weingart: Kreatívne miesto plné štýlových šiat!

19.3. 10:45 Bývanie návrhárky Petry Weingart je dôkazom toho, že ak máte dobrý vkus a viete k zariaďovaniu pristúpiť kreatívne, nepotrebujete ani horibilný rozpočet. Štýlový domov vyskladáte hoci aj z kúskov z kontajnera.

Návrhárka Petra Weingart sa na slovenskej módnej scéne zapísala ako minimalistka, ktorá vytvára kvalitné a nadčasové strihy do našich šatníkov. Žije v Bratislave aj so svojím americkým manželom, hudobníkom Jeffom, a synom Oliverom. Domov našli v zaujímavo riešenom trojposchodovom mezonete v širšom centre mesta.

„Keď sme si hľadali bývanie, chceli sme väčší aspoň štvorizbový byt bez priechodných izieb. Môj manžel Jeff je hudobník a ja sa po večeroch rada venujem návrhom šiat, takže sme chceli byt, kde sa každý môže niekam zašiť a nebude rušený. Dôležitá pre nás bola aj lokalita. Chceli sme byt blízko centra, aby sme mali všetko dôležité dostupné pešo, maximálne na bicykli. Keď sme prišli sem, okamžite sme vedeli, že je to ono. Asi nám sadla energia bytu,“opisuje proces hľadania bývania Petra.

Na prvom poschodí je veľký otvorený priestor, kde sa nachádza kuchyňa, jedáleň a obývačka. Druhé poschodie patrí spálni a kúpeľni a na treťom poschodí majú obaja svoje kreatívne kútiky. Poschodia sú spojené schodiskom z tmavého masívneho dreva a každé jedno lemujú rozľahlé terasy, ktoré rodinka využíva najmä v letných mesiacoch.

 

Video

Diskusia
#evahriesnedobra