Mexická herečka Salma Hayek oslávila 2. septembra svoje 54. narodeniny.
Foto: instagram / @salmahayek
#Ľudia

Ohnivá Salma Hayek na fotke s tehotenským bruškom!

Mexická herečka Salma Hayek oslávila 2. septembra svoje 54. narodeniny.
Foto: instagram / @salmahayek
#Ľudia

Ohnivá Salma Hayek na fotke s tehotenským bruškom!

22.9. 14:31 Mexická herečka Salma Hayek je od roku 2009 vydatá za francúzskeho multimilionára Françoisa-Henri Pinaulta, s ktorým má rozkošnú dcérku Valentinu Palomu.

Tá akoby svojmu bohatému oteckovi z oka vypadla. Roztomilá tínedžerka sa na svoju krásnu matku takmer vôbec nepodobá, so Salmou má spoločné azda len neposlušné vlasy. (Tu uvidíte jej fotky)

Málokto vie, že Pinault len dva roky pred svadbou so Salmou splodil nemanželské dieťa s topmodelkou Lindou Evangelista. Herečka správy o nevlastnom súrodencovi malej Valentiny niesla ťažko, nakoniec sa rozhodla v manželste zotrvať.

"Zajtra sa z malého dieťaťa, ktoré sa formovalo v mojom lone, stane oficiálne tínedžer. Rastú tak rýchlo..." Zamyslela sa na Instagrame Hayek. Príspevok obsahuje fotku herečkinho tehotenského bruška a je reakciou na narodeniny dcérky Valentiny, ktorá 21. 9. oslávila svoje trináste narodeniny. Pozrite si FOTKY.

Dcére zablahoželala slovami: "Valentina, nikdy som si nepriala, aby niekto vstúpil do môjho života viac, ako ty. Ďakujem, že si sa pred trinástimi rokmi zjavila v deň, aký je dnes, „Mierový deň“, ktorý osvetľuje náš život. Si môj najväčší učiteľ, moja najväčšia radosť a moja najväčšia nádej. Milovala som ťa skôr, ako si sa narodila a budem ťa milovať navždy. Všetko najlepšie k narodeninám, ty moja žiariaca hviezda!"

Video

Diskusia