×
#Ľudia

Odvážna túžba Simy Magušinovej: Tento rok chcem zažiť...

16.1. 8:48 Vkročiť do nového roka tou správnou nohou, napraviť staré chyby a oprášiť dávne túžby. Nie len my, ale aj známe tváre čakajú v roku 2023 zmeny a nové výzvy. Speváčka Sima Magušinová má jednu tiež.

Usporiadať si v živote hodnoty je pre naše šťastie alfou a omegou. Speváčka Sima Magušinová si dobre uvedomuje, že každý moment je pre nás kľúčový. „Posledných pár rokov sa snažím ešte viac žiť prítomnosťou. Uvedomujem si, že aj život sám je veľkým darom, preto každý deň a každú chvíľu prežívam predovšetkým tu a teraz. Do nového roku vstupujem s vďačnosťou. Moja rodina, moja práca, kapela, zdravie, priatelia... to všetko sú pre mňa dary od Boha, ktoré si vážim a ktoré mi ku šťastiu úplne stačia," hovorí Sima.

Sima Magušinová v šatách svojej kamarátky, návrhárky Jaroslavy Wurl Kocánovej.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/Bjun35UAd2f/

Síce neplánuje a nemá predsavzatia, no predsa len po niečom jej srdce prahne. „Mám malé sny, ktoré buď vyjdú, alebo nie a ja budem spokojná v oboch prípadoch. Ak by som mala vymenovať aspoň jednu vec, ktorú by som v roku rada zažila, tak keďže milujem hory, rada by som absolvovala aspoň jeden lezecký výstup na nejaký krásny slovenský štít. Napríklad Ľadový štít je mojou výzvou a po ňom by som si dala dobré jedlo s mojou rodinkou a užívala si, že sme a máme sa radi,“ vysvetľuje s pokorou čerstvá mamička. FOTO SIMI NA HORÁCH NÁJDETE TU!

Video