Foto: Instagram.com/@helena_krajciova
#Ľudia

Obľúbená herečka Helena Krajčiová: Bábätko sme neplánovali..

Foto: Instagram.com/@helena_krajciova
#Ľudia

Obľúbená herečka Helena Krajčiová: Bábätko sme neplánovali..

12.9. 10:59 Helena Krajčiová patrí k našim najúspešnejším herečkám. Svoje súkromie si stráži ako oko v hlave, no niečo predsa len prezradila..

Patrí medzi najobľúbenejšie herečky v našom šoubiznise. Vyštudovala konzervatórium a následne sa rozhodla pre herectvo na VŠMU. Počas štúdia účinkovala na rôznych scénach a po skončení školy sa stala členkou Slovenského národného divadla, z ktorého ale po čase odišla. Okrem iného sa dnes raduje z dvoch ratolestí, usmievavej dcérky Aniky a synčeka Kryštofka.

Helena nie je veľmi aktívna, čo sa týka ukazovania svojho súkromia, no občas urobí výnimku a čo to prezradi. Zaujímalo vás niekedy, ako vnímala tehotenstvo či pôrod samotná herečka? Tak dnes máte jedinečnú šancu to zistiť. 

"Nezažila som nič úžasnejšie. Rodila som v Hainburgu, trvalo to veľmi dlho, preto pôrodná asistentka hľadala možnosti, ako to urobiť, aby som to vydržala, tak som niekde v polčase dostala epidurálku, ale aj napriek tomu to bolo podľa našich predstáv, normálny pôrod a krásny zážitok," prezradila pre portál maminka.detiamy.sk Helena. "Ten moment,... bol pre mňa taký magický a nádherný, že už asi ťažko zažijem niečo podobné," dodala.

Anika a Kryštof vedia svoju mamu prekvapiť každý deň.
Zdroj: instagram, archív

Prvé tehotenstvo pôvabná herečka neplánovala, ako ale sama povedala, bola rada, že sa to stalo. "Neplánovali sme to nejako extra, ale ani sme neboli nepríjemne prekvapení, keď som otehotnela. Boli sme veľmi radi a spokojní, že to tak je." V otázkach materstva sa najčastejšie radila so svojou sestrou, ktorej plne dôverovala a stále aj dôveruje. V súčasnosti rastú ako z vody a neverili by ste, ako sa zmenili. Preto neváhajte a otvorte si našu galériu, kde nájdete zábery jej ratolestí.