×
#Ľudia

Nový muž v živote Miriam Kalisovej? S TÝMTO fešákom trávila leto na hausbóte!

25.9. 2022 9:33 Z postele rovno do vody. Moderátorka mala skvelé leto, píše Plus 7 Dní.

Na Jarovskom ramene kotvia desiatky hausbótov a asi málokto by pohrdol relaxom a maximálnym súkromím, ktoré lokalita ponúka. Oáze pokoja neodolala ani Miriam a zdá sa, že z miesta je celá bez seba. Trávila tam totiž podstatnú časť leta. Všimli sme si, že autom parkovala pri veľkom dvojposchodovom hausbóte, ktorý zvonka pôsobí pomerne luxusne.

Miriam Kalisová, Mia
Zdroj: Profimedia

Na Instagrame zverejňovala Kalisová väčšinou príspevky, kde bolo vidieť totožné pozadie s priezračnou vodou. V tej sa s dcérou nielen kúpali, ale zaobstarali si aj paddleboardy, na ktorých brázdili takmer nehybnú hladinu Dunaja. Nebola však sama, chvíle jej spríjemňovala dcérka Mia, sučka Daisy a po novom aj neznámy muž!

Ako sa dá obstarať takýto raj v slovenských podmienkach, si Miriam necháva pre seba. „Asi sa nechcem vyjadrovať a špecifikovať, kde presne relaxujeme. Chceme mať súkromie. S mojou Miuškou máme rady vodu, takže lietame aj s naším psíkom kade-tade. Ak je pekne, vždy sa kúpeme tu v Bratislave alebo chodíme na dovolenky. Ešte aj teraz sa chystáme na loď do Chorvátska,“ vyhla sa decentne odpovedi. FOTO TAJOMNÉHO MUŽA PO MIRKINOM BOKU NÁJDETE TU!