×
Foto: Pexels/Koolshooters
#Ľudia

Nový dom Kim Kardashian vás ohromí: Výhľad na oceán a...

29.10. 2022 20:23 Vyzerá to tak, že Kim Kardashian chce mať s deťmi celoročné prázdniny. Najnovšie kúpila dom v Malibu a to rovno pri pláži. Takéto miesto by bral snáď každý!

Hviezda, ktorá sa aktuálne túži stať právničkou, má na konte niekoľko luxusných nehnuteľností. Pridala k nim aj túto, ktorá ju stála nemalé peniaze. Dom v jednej z najvyhľadávanejších štvrtí Malibu vyšiel 70,4 milióna. Túto sumu Kim zjednala z pôvodných 90 miliónov. Predošlý majiteľ do domu výrazne investoval a prerobil ho na moderný skvost. Svetlé farby, kvalitné materiály a dizajnové prvky z neho robia miesto, kde by chcel stráviť nejaký čas snáď každý.

Nový dom v Malibu, ktorý si kúpila Kim Kardashian.
Zdroj: Adrian Anz

Majiteľ, ktorý posúva nehnuteľnosť jednej z najznámejších celebrít sveta, ju pôvodne kúpil od rovnako známej osoby Cindy Crawford. Naokolo majú domy aj Leonardo DiCaprio či Neil Diamond. Krásou nového bývania Kim Kardashian však nie je iba miesto na skale pri pláži, ktoré poskytuje neskutočný výhľad, ale aj samotný interiér. Na obytnej ploche takmer 700 metrov štvorcových sa nachádzajú 4 spálne, 5 kúpeľní aj priestranná obývačka s presklenými stenami. FOTO CELÉHO DOMU NÁJDETE TU!

Prečítajte si aj:

Zdroj: Lepšie Bývanie

Video