×
#Ľudia

Nová topmodelka na obzore? Alessandra Ambrosio predviedla dcéru v bikinách

27.8. 2022 12:59 Jablko nepadá ďaleko od stromu a potvrdilo sa to aj v prípade brazílskej krásky Alessandry Ambrosio. Dcéra jednej z najžiadanejších modeliek svojej mame akoby z oka vypadla a pri pohľade na ich spoločnú fotografiu v bikinách vypadnú oči aj vám.

Alessandra sa na svojom Instagrame pochválila fotografiou z dovolenky, kde pózuje so svojou najstaršou dcérou Anjou, ktorú má so svojim bývalým snúbencom Jamiem Mazurom. Niekdajší anjelik značky Victoria´s Secret sa pod príspevkom poriadne rozcítil a dcére poprial všetko dobré k 14. narodeninám slovami: „Všetko najlepšie tomu najúžasnejšiemu dievčaťu na svete. Som hrdá, že môžem byť tvoja mama. Moja láska k tebe nemá hraníc,“ napísala Alessandra.

Anja s mamou Alessandrou.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/Cgi-dnRungi/

Mladá kráska s postavičkou ako lusk zaujala aj jej fanúšikov, ktorí pod príspevkom nešetria slovami chvály. „Waw, ďalšia topmodelka na obzore?“ Zaznel jeden z komentárov. Či pôjde Anja v šľapajách svojej matky a dobije svetové móla je zatiaľ nejasné, no rozhodne by sa prácou modelky mohla živiť, čo poviete? FOTO DCÉRY ALESSANDRY AMBROSIO NÁJDETE TU!