×
#Ľudia

Nikol sa KONEČNE vyjadrila: Prečo sa správala ako VYŠINUTÁ? Mala som chuť všetkých vyrazíť!

8.3. 13:55 Z toho, čo minulý týždeň odvysielala Jojka, si influencerka Nikola Fridrichová, ťažkú hlavu nerobí. Na sociálnych sieťach priblížila, ako to naozaj bolo počas natáčania, kde predviedla šialené správanie.

Nikol Fridrichová svoje účinkovanie v šou Bez Servítky ukončila psychickým zrútením.
Zdroj: TV JOJ

Diváci relácie Bez Servítky si posledný týždeň užili poriadnu drámu, varenie bolo doslova na druhej koľaji. Pätica súťažiacich si už v prvý deň poriadne skočila do vlasov a v podobnom duchu sa následne niesol celý týždeň. Situácia vyvrcholila v piatok, kedy mala kulinárske schopnosti predviesť exfarmárka Nikola Fridrichová. Večer však skončil poriadnym fiaskom, kedy temperamentná Bratislavčanka nezvládla nátlak zo strany spoluúčinkujúcich a psychicky sa zrútila, píše Plus JEDEN DEŇ.

Exfarmárka Nikola prišla na natáčanie šou o varení poistená. Priniesla si so sebou "lepeňák".
Zdroj: tv joj

Diváci jej správanie označili za psychopatické. Mnohí dokonca písali, či nenakrúcala pod vplyvom. “Tá určite nebola triezva,” písali v komentároch. Po prvotnej odmlke, kedy sa Nikola odmietala vyjadriť k správaniu a radšej odcestovala s dcérou na samotu, sa rozhodla uviesť veci na pravú mieru. “Celý deň som bola nervózna, veď ani zeleninu som nevedela nakrájať, tak sa mi klepali ruky. Hlas sa mi triasol, preto som tak silne artikulovala, aby mi bolo aspoň niečo rozumieť. A o tom, že som hodiny plakala, sa ani nebavme. Ako som potom mala vyzerať? Zožrali ste mi to, peniaze zarobené! Mám epylepsiu, vyoperovaného raka, ataky. Celý týždeň 25 ľudí v byte, všetci mi už išli na nervy, mala som už sto chutí ich všetkých vyraziť! Môžu byť radi, že som sa správala len tak, ako som sa správala," priznala Nikola na Instagrame. A dokonca byt, kde varila, nebol jej.

Nikol Fridrichová s veľkou obľubou nosí rôzne dredy alebo copíky. Prirodzené vlasy sú u nej rarita.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CMB650grTOi/

Ku komentárom, kde ju ľudia osočovali, napádali a prirovnávali k feťákom, povedala iba: “Všetci sú zrazu odborníci na drogy, je to neuveriteľné. Veď ja beriem toľko liekov, že keby si niečo vypijem, alebo niečo ďalšie dám, tak je dávno po mne.” Nikol v roku 2020 diagnostikovali epilepsiu a následne v roku 2022 rakovinu krčka maternice. V minulosti mala problémy s chrbticou, zápalmi žalúdka aj astmou. Na seba a svoje zdravia naozaj veľmi dbá. “Bola som ako hovädo, ale taká som bežne. Toto moje správanie aj Beka dobre pozná,” dodala so smiechom na adresu dcéry Rebeky. FOTO NIKOL NÁJDETE TU!