×
#Ľudia

NEVERA? Manžel Dominiky Mirgovej má mať románik s INOU ženou: TOTO je ona!

24.1. 8:06 Dvojica si užívala rodinný život a žiarila šťastím. No dnes má byť všetko inak!

Dominika a Peter tvorili pred svadbou pár už tri roky a spájal ich aj štvormesačný synček Peťko. Svoje áno si povedali v auguste 2015 a ich veľký deň vyzeral ako z rozprávky. Nevesta mala na sebe ručne šité korzetové šaty zo vzácneho hodvábu a diamantové šperky jej obdivovalo okolo 130 hostí. Šaty si požičala v butiku a dala za ne okolo 7-tisíc eur.

Svadba Dominiky Mirgovej a Petra Zvolenského. Svoje áno si povedali v roku 2015.
Zdroj: Julius Dubravay

Odvtedy však ubehlo veľa času a rozprávka sa pomaly začala meniť na realitu. Jej fanúšikovia si totiž už dávnejšie všimli, že na Instagrame s ním zverejňuje čoraz menej a menej fotiek, začali tak špekulovať, či sú ešte vôbec spolu. Mirgová im vtedy v marci minulého roka verejne odpovedala, čo je za tým.

Dominika Mirgová s manželom Petrom Zvolenským.
Zdroj: EMIL VAŠKO

„A prečo by sme nemali? Na základe toho, že ho nedávam na ‚storky‘? Už dávno som sa vyjadrila, že môj osobný život nebudem na sociálnych sieťach zdieľať. Nechcem, aby mi ľudia videli do ,kuchyne‘, z toho som už vyrástla. Svoje súkromie si chcem chrániť. Verím, že to chápete,“ reagovala vtedy na dohady o možnom rozchode.

Uplynulo však niekoľko mesiacov a dohady opäť uzreli svetlo sveta. Tentoraz aj s dôkazmi, že manželia by mali skutočne prechádzať krízou. „Dominikin manžel Peťo si našiel novú spriaznenú dušu. Volá sa Klára, je tiež z Trnavy a dokonca ho zverejňuje už aj v svojich ‚storkách‘ na Instagrame. Nedávno zverejnila jeho fotku a napísala k nej ‚Môj vitamín Z‘ a pridala aj veľké srdiečko,“ prezradil dobre informovaný zdroj z blízkosti dvojice pre Plus JEDEN DEŇ. FOTO NOVÉHO OBJAVU, KTORÝ MÁ NAHRADIŤ DOMINIKU NÁJDETE TU!

Zdroj: Pluska.sk

Video