Ornella Muti
Foto: Northfoto
#Ľudia

Neuveriteľné! Takto dnes vyzerá najkrajšia žena sveta, božská Ornella Muti (65)

Ornella Muti
Foto: Northfoto
#Ľudia

Neuveriteľné! Takto dnes vyzerá najkrajšia žena sveta, božská Ornella Muti (65)

25.5. 21:29 Zdá sa, že príťažlivosť Ornelly Muti je večná. Ani v 65-ke nestratila nič zo svojho sexepílu!

Mala niečo, čo mužov privádzalo do totálneho šialenstva. Odhlliadnuc od jej nádherného tela to bol celkom iste dráždivý pohľad, ktorým dokázala odkryť svoju dievčenskú krehkosť. Napriek tomu si na titul Najkrajšej ženy sveta musela počkať. Prestížny titul získala vďaka čitateľom magazínu Class až tesne pred 40-tkou. 

Talianska herečka Ornella Muti sa narodila 9. marca 1955 v Ríme ako Francesca Romana Rivella. Hoci jej sláva presiahla hranice Talianska a stala sa celosvetovo uznávanou hviezdou, v Hollywoode sa nikdy výrazne nepresadila. Sexi herečku však neúspech nezlomil. Hollywood aj dnes považuje za tvrdú, no užitočnú skúsenosť.

POZRITE SA, AKO ORNELLA MUTI (65) VYZERÁ DNES. (GALÉRIA)
POZRITE SA, AKO ORNELLA MUTI (65) VYZERÁ DNES. (GALÉRIA)
Zdroj: Profimedia.sk

Niekoľkokrát sa vo filme objavila so svojou dcérou Naike, predovšetkým, keď obe hrali rovnakú postavu v premenách času. V súčasnosti žije so svojím partnerom, o osem rokov mladším plastickým chirurgom, v talianskom Piemonte, kde pestujú vinič, popíjajú vínko a spoločne si užívajú úplne normálny život.

V roku 2008 uviedla novú kolekciu vlastných šperkov a otvorila nové obchody v Paríži, Miláne, Ríme, Rige, Moskve a Alma Ate. Tmavú hrivu mierne presvetlila a jej poznávacím znamením sa stali štýlové okuliare. Pikoška na záver: Svoje dokonalé prsia má poistené na sumu 350 000 dolárov! POZRITE SA, AKO ORNELLA MUTI (65) VYZERÁ DNES!

Video

Diskusia
#evahriesnedobra