Foto: instagram D.C.
#Ľudia

Neuveriteľná figúra! Fanúšikovia žasnú nad úžasnou premenou Dominiky Cibulkovej

Foto: instagram D.C.
#Ľudia

Neuveriteľná figúra! Fanúšikovia žasnú nad úžasnou premenou Dominiky Cibulkovej

15.5. 10:20 Dominika Cibulková predviedla outfit, ktorý upozornili na jednu vec: mamina malého Jakubka je o poznanie štíhlejšia.

Na otázku, ako si poradila s popôrodnými kilami, alebo či s nimi stále zápasí, odpovedala pre decembrovú EVU takto: "Tým, že mám hendikep, svoju výšku, vždy som musela trénovať viac než vysoké baby. Mala som tak strašne veľa pohybu a tréningov, že ma dnes ani nehne. Som toho extrémne presýtená, absolútne mi to nechýba.

Úplne mi stačí prechádzka, kočíkovanie. Teraz som začala trošku ráno behať, lebo, žiaľ, nie som žena, ktorá dojčením chudne. To som si však musela strážiť aj pri vrcholovom tréningu, metabolizmus mi skrátka nespaľuje až tak dobre. Chcem sa pomaličky dostať na svoju váhu, ale určite to nie je tak, že malý dve hodiny spí a ja teraz budem dve hodiny cvičiť."

Anketa Maminy, podarilo sa vám po pôrode dostať na vašu pôvodnú váhu?

To ale bolo pred Vianocami. Dnes je jasné, že k prechádzkam pridala aj poriadnu dávku kardia. (video) Na nových fotkách tak predvádza okrem skvelých outfitov aj svoju novú postavičku. "Neuveriteľná figúra, poprosim kontakt na trénera," aj taký komentár stojí pod Dominikinou fotkou. "Aká ste pekna a štíhla Dominika," alebo: "WAU, úžasná premena!" POZRITE SI FOTKY a posúďte sami.