×
#Ľudia

Neuveríte, KTO nahradí Jorgeho v novej sérii Let's Dance! Je ním...

23.1. 9:39 Na koho sa môžete tešiť v porotcovských kreslách?

Nová séria prinesie nielen nové tváre na tanečnom parkete, produkcia spravila zmeny aj za porotcovským pultom. Mnohých šokuje, že už neuvidíme zábavného a extravagantného Jorgeho, ktorý divákov bavil nielen svojím prízvukom, ale aj šialenými módnymi kreáciami.

Dnes Markíza oznámila nové zloženie poroty, v ktorej by nemohol chýbať Ján Ďurovčík a stálica Tatiana Drexler. Po minulom roku sa osvedčila aj moderátorka Adela Banášová, no novinkou pre všetkých bude minuloročný víťaz Ján Koleník, ktorý si sadne na miesto porotcu.

Janko Koleník a Vanda Poláková
Zdroj: TV Markíza

„Byť v Let's Dance a netancovať, bude pre mňa ešte väčšia výzva, ako keď som súťažil... Ale byť opäť pri tom, tešiť sa z tanca ako divák, ktorý nemá stres z tanečného výkonu, je pre mňa zážitok. Kritizovať je veľmi ľahké, ale konštruktívne hodnotiť je zodpovednosť. A naučiť sa tancovať za taký krátky čas pre ľudí, ktorí s tancom nemajú skúsenosť, si vyžaduje hlavne obdiv. Viem sa vcítiť do každého, keďže takto pred rokom som už bol na parkete. Hlavne je to šou, pri ktorej na chvíľu môžeme umelecky a kultivovane zabudnúť na okolitý drsný svet,” povedal otvorene pre TV Markíza.

FOTO JÁNA Z MINULÉHO ROČNÍKA LET'S DANCE NÁJDETE TU!

Anketa Tešíte sa na Janka Koleníka ako porotcu?