Hlavní predstavitelia seriálu po 20. rokoch
Foto: 20th Century Fox
#Ľudia

NEPODARENÝ návrat kultového seriálu Beverly Hills 90210: Uff, myslia to vážne?!

Hlavní predstavitelia seriálu po 20. rokoch
Foto: 20th Century Fox
#Ľudia

NEPODARENÝ návrat kultového seriálu Beverly Hills 90210: Uff, myslia to vážne?!

17.1. 10:00 Kto by si ich nepamätal? Bohatí tínedžeri z Beverly Hills nahodení v značkových handrách, ktorí sa vozili do a zo školy na drahých autách a žúrovali v luxusných vilách svojich rodičov... Dnes sú z tých detičiek štyridsiatnici, ktorí sa rozhodli pre veľký návrat v podobe pokračovania kultového seriálu Beverly Hills 90210. Podarí sa im vzkriesiť svoju zašlú slávu ?

Tento rok slávi kultový seriál Beverly Hills 90210, ktorý spôsobil v rokoch 1990-2000 medzi tínedžermi celosvetový ošiaľ, 30. narodeniny. Seriál mal 300 epizód, v televíziách sa premietal desať rokov a vyrástli na ňom celé generácie. Mal všetko, čo má tínedžerská „soap opera“ mať, dej nabitý lákavými zápletkami, prvými láskami, sklamaniami, hádkami, intrigami, rozchodmi a návratmi. Hlavní hrdinovia Jason Priestley (Brandon), Shannen Doherty (Brenda), Jennie Garth (Kelly), Ian Ziering (Steve), Tori Spelling (Donna), Brian Austin Green (David), Luke Perry (Dylan) a Gabrielle Carteris (Andrea) sa v 90. rokoch stali ikonami mládeže, udávali módne trendy a svet im ležal pri nohách.

No po skončení seriálu v roku 2000 sa ani jeden z nich nedokázal vymaniť zo svojej seriálovej role a zviditeľniť nejakou výraznou filmovou či televíznou postavou. Uchytili sa iba v druho a treťotriednych televíznych produkciách, sit-comoch a reality-shows.

Článok pokračuje na druhej strane.

Video

Diskusia
#evahriesnedobra