KIM BASINGER
Foto: Profimedia.sk
#Ľudia

Nemý úžas: Dcéra Kim Basinger je dokonalou kópiou svojej matky! Zarážajúca podoba

KIM BASINGER
Foto: Profimedia.sk
#Ľudia

Nemý úžas: Dcéra Kim Basinger je dokonalou kópiou svojej matky! Zarážajúca podoba

18.11. 2020 15:35 185 cm vysoká modelka Ireland Baldwin je dokonale krásna, presne ako jej matka, ktorá bola považovaná za sexsymbol 80-tych rokov!

25 -ročná Ireland Baldwin sa zrodila z veľkej lásky dvoch hollywoodskych superstar, Aleca Baldwina a Kim Basinger. Páru sa narodila dva roky po svadbe a päť rokov si užívala rodičov v spoločnej domácnosti. Tí ohlásili rozchod v roku 2000. O dva roky neskôr ich vzťah ukončil rozvod.

Ireland sa živí ako modelka a pred časom priznala poruchu príjmu potravy. Keď s modelingom začínala, denne hladovala, užívala preháňadlá a priam chorobne cvičila. "Ako mladšia som bojovala s mnohými poruchami príjmu potravy a trvalo mi naozaj dlho, než som našla samu seba. Verte mi, všetka tá bolesť a deštruktívne správanie voči sebe samej za to nestála," vyhlásila modelka.

Ireland zdedila po svojej slávnej matke (ktorá sa neraz na filmovom plátne odhalila) krásnu tvár a božské telo.  Niet sa teda čomu čudovať, že ani jej dcéra nemá s nahotou a ukazovaním svojho tela najmenší problém. POZRITE SI ŠTEKLIVÉ FOTKY V GALÉRII.
Ireland zdedila po svojej slávnej matke (ktorá sa neraz na filmovom plátne odhalila) krásnu tvár a božské telo. Niet sa teda čomu čudovať, že ani jej dcéra nemá s nahotou a ukazovaním svojho tela najmenší problém. POZRITE SI ŠTEKLIVÉ FOTKY V GALÉRII.
Zdroj: instagram/AB

"Milujte svoje telo. Rešpektujte svoje telo. Kúpte si vitamíny. Nechajte si vyšetriť prsia. Buďte aktívni. Doprajte si vitamín D. Dýchajte čerstvý vzduch. Buďte šťastní. Smejte sa. Svoj čas na zemi sa snažte stráviť s ľuďmi, ktorí vás milujú a je vám s nimi dobre a ak takých ľudí máte nedostatok, vyjdite von a hľadajte ich," napísala na svojom Instagrame.

  • Baldwin sa blysla aj ako herečka vo filme Grudge Match,  v ktorom si zahrala mladšiu verziu postavy Kim Basinger, Sally.
  • Žiarila na titulke Vanity Fair.
  • Stála  pred objektívom famózneho Patricka Demarcheliera.
  • Vyzliekla sa pre reklamnú kampaň proti kožušinám PETA - presne 24 rokov potom, čo to isté urobila jej matka Kim Basinger. POZRITE SI GALÉRIU.

Video

Diskusia