Foto: Instagram/ @marekfasiang
#Ľudia

Nechutný útok na tehotnú priateľku Mareka Fašianga: Ako si to k nej môžu dovoliť?

7.8. 2021 15:00 Priateľka herca Mareka Fašianga Tereza Bizíková sa vybrala na výlet do Bojníc. Od svojich fanúšikov chcela radu, kde sa tam vie dobre najesť. Dostala nepríjemnú odpoveď, ktorú určite nečakala.

Tereza je modelka, ktorá už vyše troch rokov tvorí pár s hercom Marekom Fašiangom, s ktorým čakajú prvé bábätko. Kráska je o trinásť rokov mladšia od svojho partnera, no vôbec im to neprekáža. Dvojica sa nedávno vrátila zo spoločnej dovolenky v Španielsku a teraz si Tereza vyrazila na výlet do Bojnic, kde je krásny zámok aj známa ZOO. Svojich sledovateľov na Instagrame poprosila o radu. "Kamoši, mám na vás prosbičku. Kde na raňajky v Bojniciach? Viete niečo odporučiť?" spýtala sa kráska, ktorá dostala jednu veľmi nepríjemnú odpoveď.

Tereza sa slušne opýtala svojich fanúšikov, akú reštauráciu jej odporúčajú.
Zdroj: instagram

"Taká stará koza chce ísť von na raňajky? Urob si sama," napísal jej jeden z "fanúšikov". Tereza si však nedala pokaziť náladu a pohotovo zareagovala.

Nechutný útok na Terezu Bizíkovú.
Zdroj: instagram

"Chcela som podporiť gastro, ale dobre, môžem si aj sama spraviť," odpísala modelka, ktorá však krátko na to zverejnila fotku z kráľovských raňajok.

Tereza Bizíková na kráľovských raňajkách v Bojniciach.
Zdroj: instagram

"Vôbec si nevyčítam, že som si raňajky neurobila, ale dopriala toto," napísala Tereza, ktorá zjavne neposlúchla "dobre" mienenú radu svojho followera.

 

Otázne však je, prečo jej niekto napíše, že je stará koza, keď má 22 rokov a prečo si vôbec niekto takúto urážku dovolí k žene, ktorú ani nepozná.

Video