Foto: instagram Monika Bagárová
#Ľudia

NECHUTNÉ urážky dcérky Moniky Bagárovej: Speváčka VYBUCHLA a hejterom NALOŽILA!

26.10. 2021 10:15 Niektorí ľudia nepoznajú zábrany a na sociálnych sieťach urážajú dcérku speváčky Moniky Bagárovej. Tá si však povedala dosť a hejterom poriadne naložila!

Monika a jej partner Makhmud Muradov sú rodičmi malej Rumie, ktorú nadovšetko ľúbia. Monika dcérku často ukazuje na Instagrame a tak každý, kto ju sleduje vie, že dievčatko je kópia tatina. Práve to očividne leží viacerým ľuďom v žalúdku a píšu nechutné komentáre, v ktorých uražajú Ruminku.

Monika s dcérkou
Zdroj: nstagram.com/bagarovamonika

Monika je síce žena, ktorá sa neustále usmieva a snaží sa byť pozitívna, no urážky na adresu jej dcérky ju nenechali chladnou a poriadne vybuchla. "Ja by som vás tu všetkých rada pozdravila. Poďakovala sa všetkým, ktorí majú chrbticu a vedia, že každé dieťatko na svete je krásne a zaslúži si tú najväčšiu lásku. Zároveň by som rada pozdravila aj tých, ktorí sú bez chrbtovej kosti a tých tu teda je," hovorí speváčka, ktorá sa očividne poriadne naštvala. "Odkázala by som im, že ich vnútro je zhnité a nešťastné, pretože ten, kto dokáže útočiť na malé deti, podotýkam akékoľvek deti, je u mňa jedno veľké a bezvýznamné h*vno. Prepáčte mi, vy všetci ostatní, to nevhodné slovo, ale takí ľudia si nezaslúžia iné oslovenie. Krásny deň a veľa lásky, kľudu a mieru hlavne tým, ktorí toto všetko ešte nenašli," uzavrela Monika, ktorá si neodpustila vulgarizmus. FOTKY RUMIE TU.

Video