×
#Ľudia

Nečakané ODHALENIE: Slávny šéfkuchár Jamie Oliver má mať DIEŤA so Slovenkou!

7.3. 12:56 Svetovo uznávaného britského šéfkuchára Jamieho Olivera (47) asi netreba nikomu extra predstavovať. Vďaka markizáckej šou Na nože vyšlo najnovšie najavo, že údajne istá Slovenka s ním má mať dieťa. Všimol si to denník Plus JEDEN DEŇ.

Jamie Oliver
Zdroj: https://www.instagram.com/p/B70xmCLgerK/

Pozeráte novú šou Na nože? Ak áno, určite vám neunikol tohto týždňový diel, v ktorom šéfkuchára Martina Nováka čakalo po príchode do Banskej Štiavnice viacero prekvapení. Najväčším šokom bolo pre neho, že dvaja kuchári Ján a Andrej počas pracovnej doby popíjajú alkohol, vzápätí sa dozvedel, že majiteľ reštaurácie Štefan doslova nadáva personálu. A keď zbadal, aké niektoré jedlá spomínaná reštaurácia ponúka, nestačil sa čudovať. No a tzv. zlatým klincom návštevy tejto prevádzky bola informácia, ktorú prezradil kuchár Ján.

​Ten má vraj viac ako blízko k svetoznámemu šéfkuchárovi Jamiemu Oliverovi. Janova dcéra totiž kedysi pre neho pracovala v Londýne ako kuchárka, no a stalo sa, že s ním vraj prežila románik a údajne s ním má dieťa a štiavnický kuchár Ján má teda vnúča. Aspoň on to tak tvrdí. Či je to naozaj pravda, netušíme. Jamie je mimochodom už 23 rokov ženatý s manželkou Juliette a k inému dieťaťu, ako k tým svojim, sa nikdy verejne nepriznal. FOTKY JÁNA, KTORÝ TO TVRDÍ, SI POZRITE V NAŠEJ GALÉRII TU!

Video