×
#Ľudia

Natalie Portman je na dne: Najskôr nevera, teraz ROZVOD!

22.8. 21:14 Manželstvo herečky Natalie Portman sa po viac než desiatich rokoch definitívne skončilo. Jej manžel, tanečník a choreograf Benjamin Millepied, mal byť slávnej kráske neverný s 25-ročnou aktivistkou. Hoci sa pokúšali dať opäť dokopy, silne pošramotené manželstvo nakoniec nevydržalo.

Pred niekoľkými mesiacmi sa dostalo na verejnosť, že manželia Natalie Portman a Benjamin Millepied prežívajú hlbokú krízu. Príčinou mala byť Millepiedova nevera s mladučkou environmentalistkou Camille Étienne. Krátko pred prevalením celého škandálu ich nafotili paparazzi v reštaurácii Georges v Paríži. “Natalie verila, že jeho aféra bola len krátkym a nedôležitým románikom, ktorý pre neho v skutočnosti nič neznamenal. Všetky klebety ju však priviedli do veľkých rozpakov," prezradil zdroj magazínu US Weekly. Správy z okolia páru spočiatku hovorili, že sa snažia vzťah zachrániť, a to najmä kvôli deťom. Nakoniec to ale, žiaľ, nevyšlo. "Po tom, čo všetko prasklo, sa snažili manželstvo zachrániť. Nakoniec to však vyzerá, že je koniec," prezradil ďalší zdroj.

Natalie Portman a Benjamin Millepied
Zdroj: https://www.instagram.com/p/Cg2LfaSpaUm/

Manželia sa zoznámil počas nakrúcania filmu Čierna labuť v roku 2009, v ktorom Natalie excelovala. Majú spolu dve deti – dvanásťročného syna Alepha a šesťročnú dcéru Amaliu. Benjamin je bývalý hlavný tanečník New York City Ballet, jeho milenka Camille je vo Francúzsku veľmi populárna, propaguje environmentalizmus a bojuje proti sociálnej nerovnosti a dobre sa pozná aj so známou klimatickou aktivistkou Gretou Thunberg. V roku 2020 ju francúzsky časopis Vanity Fair zaradil medzi 50 najvplyvnejších žien. FOTO NATALIE PORTMAN S PARTNEROM NÁJDETE TU!