×
#Ľudia

Natália Puklušová o TEHOTENSTVE: Boli to búrlivé tri mesiace pre OBOCH!

11.6. 16:17 Zamilovaná herečka Natália Puklušová (39) prekvapila otvorenosťou.

Natália rada varí, ale chutí jej aj vonku - chválila tzaziki v Banskej Bystrici.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/Ced6MCHNVQH/

Svoje šťastie nakoniec našla po niekoľkých nevydarených vzťahoch, na ktoré by zrejme najradšej zabudla. Dnes čaká herečka dieťa s aktivistom a režisérom Michalom Margušom, píše Šarm.sk.
Natália, ktorá má porodiť tento rok okolo Mikuláša, priznala, že prežíva chvíle radosti, strachu, nevoľnosti, lásky aj pozornosti. Na jednej strane na Instagrame vyhlásila, že nič neplánuje a vie, že všetko sa jej splní v ten najvhodnejší čas, na druhej strane napísala: „Stať sa rodičom ma celkom vystrašilo. Najviac sa bojím toho, že budem unavená, lebo som človek, ktorý potrebuje veľa spánku.“

Natália, ktorá sa pýši dvoma magisterskými titulmi, zvládla herectvo aj ekonómiu. No a teraz sa bojí, či zvládne rolu matky. Dokonca prezradila, že dva prúžky na tehotenskom teste zaskočili oboch. „Aj pre Michala to bol šok, takisto ako pre mňa. Všetko sa začalo nanovo preskladávať a znovu stavať na pevnejších základoch. Boli to búrlivé tri mesiace, ale konečne sme sa zastabilizovali,“ priznala na sociálnej sieti a poďakovala všetkým, ktorí im pomohli „uvidieť jeden druhého lepšie, jasnejšie a hlavne porozumieť potrebám a obavám toho druhého“. Zjavne to teda nebola filmová idyla, keď žena povie mužovi, že čaká dieťa, a celý svet zružovie. „Veľa strachov sa vyplavuje, ale ja viem, že je to iba strach z nepoznaného,“ dodala Natália s tým, že vie, že vďaka partnerovi, rodine a priateľom to zvládne. FOTO ZAMILOVANÉHO PÁRU NÁJDETE TU!