Foto: MICHAL SMRČOK
#Ľudia

Naša pani prezidentka je za hranicami hviezda: Pozrite sa, čo o nej píšu susedia!

Foto: MICHAL SMRČOK
#Ľudia

Naša pani prezidentka je za hranicami hviezda: Pozrite sa, čo o nej píšu susedia!

2.11. 2021 11:58 Samé chvály! Závidia nám pani prezidentku naši susedia? Okrem toho, že je úspešná, múdra a charizmatická žena, má aj dokonalý vkus, ktorým neprináša inšpiráciu iba nám - Slovenkám, ale aj celému svetu, uvádza Nový čas pre ženy.

Uznanie za hranicami

Český portál prozeny.blesk.cz. slovenskú prezidentku Zuzanu Čaputovú v jednom zo svojich článkov ohodnotil slovami: "Slovenskú prezidentku môžeme na verejnosti vidieť najčastejšie v puzdrových šatách, ktoré príležitostne dopĺňa elegantným sakom alebo kabátikom. Potrpí si na jednoduché línie, neholduje vzorom, zato kvalitným materiálom áno. S výberom oblečenia pre formálne príležitosti jej pomáha stylistka, ktorá väčšinou volí jednofarebné outfity, najčastejšie ladené do červených, modrých či fialových tónov. Práve tieto farby sú pre slovenskú prezidentku charakteristické a vďaka nim sa odkláňa z občas nudného formálneho štýlu obliekania."

To, že Zuzana Čaputová je veľmi krásna žena, vnímajú aj za hranicami.
Zdroj: MICHAL SMRČOK

Veľkým darom Zuzany Čaputovej sú prirodzene husté vlny, ktoré má vždy krásne upravené. "V minulosti boli rozpustené vlasy tak trochu na hrane, dnes už nie sme takí úzkoprsí. Prezidentka už pokojne môže nosiť rozpustený účes a tá slovenská, to veľmi rada využíva," hovorí bývalý hovorca zosnulého prezidenta Václava Havla a najväčší český odborník na etiketu, Ladislav Špaček

Zuzana Čaputová dáva prednosť prirodzenosti aj v otázke účesu.
Zdroj: Shutterstock

 

To, že Čaputová vlastní veľkú zbierku ohromných módnych kúskov, neušlo ani odborníkovi na etiketu L. Špačkovi. Ten chválou na adresu našej pani prezidentky nešetril: "V drvivej väčšine sú absolútne dokonalé!"

Článok pokračuje na ďalšej strane.