Foto: Shutterstock
#Ľudia

Narodili ste sa v jednom z týchto TROCH znamení?! Potom sú z vás muži úplne hotoví!

Foto: Shutterstock
#Ľudia

Narodili ste sa v jednom z týchto TROCH znamení?! Potom sú z vás muži úplne hotoví!

9.9. 14:00 Ženy narodené v týchto troch znameniach patria medzi IDEÁLNE, osudové partnerky. Patríte medzi ne aj vy? V čom sú také výnimočné? Hviezdy poznajú odpoveď, píše casprezeny.sk.

 

3. miesto

LEV

Levice sú vedúce osobnosti, majú oslňujúcu povahu, žiarivú charizmu. Sú neuveriteľne príťažlivé, inteligentné, vtipné, bystré. A čo je najdôležitejšie, majú veľké sebavedomie. Len raz, jediný raz sa ich snažte v niečom zastaviť, okamžite svojho konkurenta (alebo najčastejšie konkurentku) zastavia a zastrašia. Vedľa nich nemá šancu nikto iný. Levice sú síce úžasné a neodolateľné, ale patrí im (len) tretie miesto ideálnej ženy.

Toto sú osudové ženy podľa znamenia.
Zdroj: Shutterstock

2. miesto

ŠKORPIÓN

V týchto ženách je akási mimozemská sila a moc. Muži z nich doslova strácajú hlavu - a často im stačí len jediný pohľad na ne, už sú zamilovaní až po uži. Tieto ženy sú krásne, múdre a dôvtipné. Veľmi dobre vedia, ako si získať okolie na svoju stranu, vedia si mužov dokonale omotať okolo prsta - a ak im niekto ublíži, nerobí im problém chladnokrvne sa aj pomstiť. Aj pre toto tesne prišli o prvé miesto ideálnej ženy.

autor:  LD