×
#Ľudia

Najznámejšia bacuľka po pôrode dvojičiek úplne nahá: Toto je moja celulitída, strie a faldy!

22.9. 2022 20:05 Kým sa mnoho žien po pôrode trápi s kilami navyše a skrýva sa za oversize oblečenie, slávna XXL modelka Ashley Graham robí pravý opak. Po pôrode dvojičiek sa sebavedomo predviedla v Evinom rúchu a verejnosti padla sánka.

Ashley sa do povedomia verejnosti dostala nie len dokonalou tvárou, ale aj kyprými krivkami, ktorými dobila svet. Jej sebavedomie sa stalo inšpiráciou pre milióny žien a je tomu tak aj dnes. Dva pôrody, pričom po poslednom priviedla na svet dvojičky, jej postavu síce zmenili, no Ashley zo sebavedomia vôbec neubrali. Práve naopak. Svetu ukazuje realitu a núdza na jej Instagrame nie je ani o pikantnejšie zábery, či foto z dojčenia.

Ashley Graham pri dojčení svojich synov
Zdroj: https://www.instagram.com/p/Ceot3ouOz7P/

Nedávno však modelka zahodila všetky zábrany a rozhodla sa nafotiť úplne nahá. Pre Perfect Magazin vytvorila šteklivé zábery, kde detailne verejnosti ukazuje, že aj ona je len obyčajná žena s celulitídou, ovisnutým poprsím a faldíkmi sadla na bruchu. Modelka sa s magazínom dohodla, aby zábery nijako neupravovali, ale aby hovorili samy za seba. A podarilo sa. Čo hovoríte na guráž Ashley? JEJ NAHÉ ZÁBERY NÁJDETE TU.