×
Foto: Joe Maher
#Ľudia

Najkrajšie FOTO Kate a Williama: Keď odišli z červeného koberca, formalitám ODZVONILO!

25.10. 2021 11:35 Nie je žiadnou novinkou, že členovia britskej kráľovskej rodiny sa musia v spoločnosti riadiť prísnymi pravidlami. Keď však svetlá reflektorov zhasnú a odbijú posledné minúty na červenom koberci, v zákulisí sa dejú veci, ktoré sa na verejnosť dostanú len málokedy, píše pluska.sk.

Vojvodkyňa Kate a princ William sa ešte počas uplynulého víkendu zúčastnili na odovzdávaní cien Earthshot Prize Awards v Londýne. Kedže podujatie sa nieslo v duchu ochrany životného prostredia, vojvoda aj vojvodkyňa tomu, pochopiteľne prispôsobili aj svoje outfity. Kate si obliekla šaty Alexandra McQueena za 5-tisíc eur, ktoré mala na sebe pred 10 rokmi na odovzdávaní hudobných cien v Los Angeles. William si zas obliekol tmavozelené sako, ktoré mal na sebe pred dvomi rokmi. 

FOTOGRAFIE ZO ZÁKULISIA V GALÉRII

 

Formality bokom

Akonáhle sa všetci presunuli z červeného koberca do zákulisia a podujatie začalo, medzi Williamom a Kate to akoby poriadne iskrilo. Samozrejme, obaja si v zákulisí udržali svoju "kráľovskú" tvár, no aj napriek tomu mali k sebe o čosi bližšie, ako zvyčajne. Svedčia o tom aj reakcie fanúšikov na sociálnych sieťach, ktorí sú novými zábermi od fotografa Chrisa Jacksona nadšení.

Zábery zdieľali na sociálnej sieti Instagram aj Kate s Williamom na svojom oficiálnom účte. Na jednom zábere je vidieť, ako chytí Kate nenápadne Williama za pás či ako vchádzajú bok po boku do zákulisia. NÁJDETE ICH TU.

Prečítajte si aj:

Video