Reklama

Najkrajšia princezná SVETA? Leonor má už 18 rokov, ľudia sa na ňu nevedia VYNADÍVAŤ (foto)

×
Video Player is loading.
Stream Type LIVE
Advertisement
Current Time 0:00
Duration 0:00
Remaining Time 0:00
Loaded: 0%
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • subtitles off, selected
    FOTO Najkrajšia princezná sveta: Zabudnite na Kate či Meghan! Leonor je ako obrázok
    Zdroj: gettyimages
    Reklama

    Princezná Leonor, ktorá len 31. októbra oslávila 18 rokov, vystúpila na pódium v ​​Snemovni parlamentu v Madride. Stala sa tak oficiálne budúcou kráľovnou Španielska a pri pohľade na jej krásu zjavne aj najkrajšou.

    V deň svojich 18. narodenín tínedžerka Leonor prisahala vernosť španielskej ústave, čo znamená, že teraz môže oficiálne pôsobiť ako regentka v neprítomnosti svojho otca kráľa Felipeho, píše Plus JEDEN DEŇ. Keď nastúpi na trón, bude Leonor prvou španielskou kráľovnou regentkou po 150 rokoch, no ešte dôležitejšie je, že je vnímaná ako postava, ktorá dokončí prácu svojho otca.

    Zdroj: GETTY IMAGES

    Princezné zdedili pôvab po mame Letizii.

    Jej sebavedomie nepochybne posilnilo odlúčenie od rodiny v internátnej škole – Welsh Hippie Rokfort – ako aj vojenský výcvik a prvý verejný prejav vo veku 13 rokov pri príležitosti 40. výročia španielskej ústavy. Hoci v Leonorinej tvári mohol byť zjavný záblesk nervozity, jej hlas bol pevný, keď zopakovala svoj záväzok plniť svoju povinnosť dedičky trónu a vyzerala naozaj dokonale.

    Na sebe mala biely kostým, minimum make upu a už teraz ju možno zaradiť k najkrajším panovníčkam vôbec. Medzitým na slávnostnej ceremónii jej štýlová matka kráľovná Letizia (51) vyzerala elegantne ako vždy v kráľovsky modrých šatách. Kráľ Felipe, hrdý otec, bol ako vždy v perfektne ušitom trojdielnom obleku zladený do detailov. FOTO KRÁSNEJ PRINCEZNEJ V GALÉRII!