×
#Ľudia

Nadčasová kuchyňa Daniely Peštovej a Paľa Haberu: Odpadnete!

2.2. 10:59 Celebritný pár žije v dvoch domoch, jeden v Čechách druhý v Amerike. Ich bývanie je vidieť aj na sociálnych sieťach, no nás uchvátila ich kuchyňa.

Ich domácnosť ponúka dostatok miesta, no najviac nás zaujala nadčasovo zariadená kuchyňa, ktorá je otvorená do ďalších miestností. Ako to už býva, kuchyňa je srdcom domova, to platí aj v príbytku Paľa Haberu a Daniely Peštovej.  

Najviac času trávi v kuchyni Daniela, sama predsa hovorí, že je to jej najobľúbenejším miestom v dome. Daniela Peštová je nielen úspešná svetová modelka, ale aj mama a manželka, ktorá doma zvláda všetky povinnosti. V moderne vybavenom priestore, ktorému nechýba štýl, jej to zrejme ide samo, píše Lepšie bývanie. 

Známy pár si žije luxusne.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/BkyFCDTnEfM/

Napriek tomu, že bývanie bolo zariaďované už dávnejšie, môžeme vidieť cit pre štýl, pretože kedykoľvek k nim prídete, budete sa cítiť ako v novo postavenom dome. Zameriavali sa na kombináciu hnedého a čierneho dreva s kovovými prvkami, ktoré tvoria dominantu kuchyne. Ich heslom bolo: Hlavne útulne! A to sa im aj podarilo. 

Fotografie NIELEN kuchyne Daniely Peštovej a Paľa Haberu nájdete u nás v galérii TU! 

 

 

Video