×
#Ľudia

Monika a Makhmud majú KRÁSNY vzťah aj po rozchode: Toto je DÔKAZ!

11.1. 2022 21:00 V decembri sa rozišli a fanúšikovia si mysleli, že je za tým Makhmudova nevera. Športovec však tieto obvinenia vyvrátil a my máme dôkaz, že medzi ním a Monikou Bagárovou nie je žiadna zlá krv!

Po rozchode s Muradovom sa Monika na istý čas stiahla zo sociálnych sietí. Fanúšikovia sa o ňu báli, no jej najlepší kamarát Jan Bendig ich upokojil.  "Je najsilnejší človek na svete. Ruminka je jej hnací motor. Ale fakt nechcem hovoriť viac. Len ju strašne obdivujem. Fakt to krásne zvláda. Je to podľa mňa mama roka. Celé to ustojí a prenesie sa cez to na jednotku," povedal spevák pre extra.cz. Dodal, že dôvodom rozchodu nebolo to, že by si Muradov našiel v rodnom Uzbekistane novú ženu. Tieto špekulácie vyvrátil aj samotný bojovník.

No a ak ste si Moniku predstavovali tak, že po rozchode sedí doma a plače do vankúša, zrejme budete prekvapený. Po dvoch týždňoch sa vrátila na Instagram ukázať svojim followerom, ako si žije a veru žiadne slzy nečakajte. Pridáva usmiate videá aj fotky a vyzerá to tak, že sa snaží užívať si život naplno. S dcérkou začali chodiť na plávanie, na ktorom sa im obom veľmi páči. Z rozchodu je určite nešťastná, no kvôli dcérke sa snaží bojovať. "S tebou ma baví svet," napísala k najnovšej fotke Ruminky. Makhmud zas zverejnil čerstvé video dcérky a Monika ho ihneď veľmi milo okomentovala. Jasne vyslala signál, že medzi nimi nie je žiadna zlá krv. Čo napísala? Pozrite si sami v našej galérii TU.

Prečítajte si aj:

 

 

Video