×
#Ľudia

Monika Beňová výrazne SCHUDLA: TOTO jej k tomu pomohlo?!

6.2. 2022 15:50 Europoslankyňa Monika Beňová sa nám mení pred očami. Dcérka má len 15 mesiacov a ona vyzerá úžasne!

Vieme, že Monika sa o seba príkladne stará. Pravidelný pohyb a zdravá strava sú pravidlom, pokiaľ zrovna nepracuje v Európskom parlamente v Bruseli alebo v Štrasburgu. Chodí na pravidelné prechádzky s dcérkou, behá a cvičí. Tieto aktivity zdieľa na sociálnej sieti a sledovateľky obdivujú, ako všetko dokáže stíhať. Ale ako vyzerajú jej stravovacie návyky? Najnovšie prekopala celý jedálniček a dnes sa na svojom instagramovom profile pochválila novým štýlom stravovania, ktoré začala pred mesiacom dodržiavať: "Dnes je to mesiac, čo “držím” intermittent fasting a ide to!" 

Monika Beňová
Zdroj: Instagram @monicabenova

Existuje viacero modelov prerušovaného hladovania. Monika využíva ten najznámejší - 16/8. To znamená, že 16 hodín neje (hladuje) a 8 hodín má vyhradených na stravovanie. Politička prezradila, ako u nej vyzerá bežný deň na tanieri: "Moje raňajky sú o 10:00 vo forme ovocia. O 13-tej mám obed a posledné jedlo jem o 18:00." Aké to má benefity pre naše telo? 

Fotografiu schudnutej Moniky Beňovej nájdete v galérii TU! 

Intermittent fasting alebo prerušované hladovanie, je spôsob stravovania, kedy máme cez deň vymedzený čas na jedenie a na hladovanie. Tento druh stravovania má pre nás a naše telo množstvo benefitov. Nielen že vďaka nemu redukujeme hmotnosť, ale dokáže pôsobiť aj ako prevencia pred zápalovými ochoreniami, rakovinou, cukrovkou a zlepšuje funkciu mozgu. Takže sa nebojte inšpirovať, možno práve táto forma diéty bude pre vás tá pravá! FOTOGRAFIE MONIKY NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII TU.

Prečítajte si aj: 

Video