Monika Bagárová
Foto: Instagram M. B.
#Ľudia

Monika Bagárová má koronavírus: Potvrdila zhoršený stav!

Monika Bagárová
Foto: Instagram M. B.
#Ľudia

Monika Bagárová má koronavírus: Potvrdila zhoršený stav!

30.10. 14:56 Speváčka a porotkyňa SuperStar Monika Bagárová oznámila nepríjemnú správu. Má pozitívny test na koronavírus a s najväčšou pravdepodobnosťou sa nakazila aj jej dcéra Rumia.

"Tak bohužiaľ, aj ja som pozitívna na Covid-19, " informuje speváčka na svojom Instagrame a popísala, ako sa priebeh ochorenia vyvíja v jej prípade i v prípade jej 4-mesačnej dcérky. "Vďakabohu, Ruminka sem-tam len zakašle, inak sa smeje a je stále veselá, " napísala Monika a pridala túto fotku.

Prvé dni s Covidom sa u Moniky niesli v znamení veľkej únavy a silných bolestí hlavy." Myslela som si, že to patrí k tomu, že v noci x-krát vstávam k Ruminke, a tak je telo unavené a jednoducho si potrebuje oddýchnuť. Dnes už som stratila chuť ani čuch," priznala gradáciu symptómov a vysvetlila, prečo karanténu trávi bez partnera.

"Sme doma v karanténe a je nám smutno za oteckom, ktorý je na tom rovnako, ale bez príznakov vo Vegas. Verím, že to všetko zvládneme a bude nám všetkým opäť fajn,"dodala. Monika svok príspevok zverejnila len niekoľko minút potom, čo rovnakú diagnózu potvrdil jej partner Makhmud Muradov.

Video

Diskusia