×
#Ľudia

Modelka Victoria´s Secret prehovorila o neľudských praktikách: Nedokázala vyjsť po schodoch!

22.1. 2022 12:30 Obdivujeme ich snáď každá a snívali sme byť raz na móle spolu s nimi. Áno, hovoríme o modelkách Victoria´s Secret, ktoré valcujú svet už niekoľko rokov.

Všetky si myslíme, že žijú život, ktorý im môžeme len závidieť. Veď kto by to nechcel? Žiariť vo svetle reflektorov, byť známa, kamarátiť sa s celebritami a mať dokonalú postavu. Práve pri tele sa pozastavíme, pretože to nie je až taká pravda. 

Bridget Malcolm a Kelly Gale na Victoria´s Secret Fashion Show
Zdroj: Michael Stewart- Getty images

Nezdravé podviživené telá, ktoré chodia po módnych mólach poznáme, ale nikto o tom nehovorí, pretože "to tak má byť". Až na to, že je to lož. Sama so zákulisnými informáciami vyšla bývalá modelka Victoria´s Secret Bridget Malcolm, ktorá na sociálnej sieti Instagram a Tik-Tok vychŕlila celú pravdu na svojich fanúšikov...a musíme povedať, je to virál! Je modelkou už 15 rokov a má čo - to za sebou. 

Hovorí v ňom o to body shamingu, s ktorým sa stretávala na každom kroku. Napriek svojej vysokej a chudej postave jej neustále pripomínali, že by mohla nejaké to kilo zhodiť. Dokonca jej chiropraktik povedal, že aj na normálne dievča je tučná...

Bridget Malcolm prehovorila o neskutočne zlých podmienkach vo svete modelingu.
Zdroj: Presley Ann- getty images

Na základe toho jedávala denne 500 kalórií, čo je pre ženu extrémna podvíživa. Telo začne fungovať len na to, aby prežilo, čiže menštruácií mohla dať dlhé zbohom. Dokonca nedokázala vyjsť ani po schodoch a samotné cvičenie bolo pre ňu utrpením. 

Extrémne zmeny v stravovaní nie sú jediným varovným prstom. Hovorí aj o časoch, kedy bola zneužívaná, sexuálne obťažovaná a zachádzalo sa s ňou ako s vecou. Preto si nevykresľujme pozlátko na povrchu, keď nevieme, čo sa deje vo vnútri či už človeka, alebo tohto priemyslu. 

Fotografiu tela, na ktoré jej povedali, že je tučná nájdete v galérii TU! 

 

Video