×
#Ľudia

Modelka Očovanová obedovala s rodinou, keď zrazu... Kabelka za 3000 eur úplne ZDARMA!

17.9. 17:37 Príbeh ako z romantického filmu a sen každej ženy. Modelka a influencerka Katarína Očovanová zažila niečo, o čom sníva každá žena.

Bizarná situácia, na ktorú Katarína nikdy nezabudne. K svojej vysnívanej kabelke sa dostala úplnou náhodou a EVE exkluzívne porozprávala svoj príbeh. „Sedela som v zahraničí s rodinou na obede, keď za mnou zrazu prišiel nejaký chlap, asi o dva-tri roky starší ako ja, a položil mi otázku: Aká je tvoja vysnívaná kabelka? Nechápavo som sa na neho pozrela a opýtala sa, prečo sa ma na to pýta. A on povedal, že mi veľmi chce kúpiť kabelku mojich snov. Bola som z tejto udalosti v rozpakoch, no keď na tom aj naďalej trval, zo srandy som povedala naozaj názov tašky, po ktorej som túžila – Saddle bag od značky Dior, ktorá v tom čase stála asi tritisíc eur. Potom chlapík odišiel a my sme si trošku šokovaní ďalej s rodinou vychutnávali obed.

Katarína Očovanová
Zdroj: https://www.instagram.com/p/Cw8Q7_vt6FF/

Skoro mi vypadli oči, keď som ho za necelú hodinu spozorovala v diaľke, ako k nám kráča aj s obrovskou taškou s logom DIOR. Položil ju predo mňa so slovami, že som krásna žena a zaslúžim si ju. Neverila som tomu, čo sa práve stalo, a nezmohla som sa ani na slovo. Nič odo mňa nechcel, ani len kontakt. Venoval mi jeden úsmev a v živote som ho už nevidela,“ hovorí Katarína. Ikonickú kabelku má dodnes a rada ju nosí. „Bola to moja prvá drahá kabelka a ani po pár rokoch nemôžem uveriť, ako som sa k nej dostala,“ uzatvára svoj príbeh. KATARÍNU S KABELKOU NÁJDETU TU!