×
#Ľudia

Misska Kočendová už predvádza ZMENŠENÉ prsia: Sú DOKONALÉ, píšu jej fanúšikovia

17.9. 16:59 Modelka, vicemiss Českej republiky a zároveň bývalá hviezda reality šou Love Island šla v auguste pod nôž.

Natálie Kočendová zamávala na rozlúčku svojím silikónovým "štvorkám“. Dávala si ich totiž robiť ešte pred tehotenstvom, ktoré však skončilo smrťou bábätka, a rovnako tak pred súťažou Top Model of the World, kvôli ktorej schudla 15 kíl a napokon ju vyhrala. "Nechávala som si ich robiť štyri roky dozadu – odvtedy som dosť schudla. Teraz mi pripadajú veľké, bolí ma chrbát a mám veľké problémy,“ povedala pre Extra.cz o umelých prednostiach, ktoré si nechala asi o polovicu
zmenšiť. Blond kráska tiež dúfala vo väčšie množstvo modelingových ponúk. "Možno budem potom predvádzať viac fashion prehliadok a otvorí mi to dvere zase niekam inam,“ vyslovila v rozhovore pre Super.cz. A zdá sa, že zámer jej vyšiel!

Misska Natálie Kočendová súťažila v Love Islande ešte s neprehliadnuteľnými silikónmi.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CjKnHb9IDn7/

Natálie už má prsia zmenšené a aktuálne fotí plavkovú kampaň v španielskej Marbelle. Prácu vychyteného pražského chirurga si nevie vynachváliť. "Ja som taká spokojná. Čo na túto zmenu hovoríte vy?“ spýtala sa fanúšikov na Instagrame. Väčšina z nich sa zhodla, že šlo o správny krok. "Tak prsia sú teraz top. Úplne sa ti zdrobnila postava,“ "Určite zmena k lepšiemu. Viac sa hodia k vašej postave,“ či "Oveľa oveľa lepšie, tie prsia predtým boli neprirodzene veľké, tieto sú top,“ chvália Natáliu jej priaznivci. "Tie nové prsia sú dokonalé!“ dostala dokonca kompliment. FOTO NATÁLIE PRED A PO ZMENŠENÍ PRSNÍKOV V GALÉRII.