dominika mirgova
Foto: Instagram / @dominikamirgovaofficial
#Ľudia

Mirgová hodnotí svoj rok: Najkrajší okamih v živote a splnené želania! Čo sa jej podarilo?

dominika mirgova
Foto: Instagram / @dominikamirgovaofficial
#Ľudia

Mirgová hodnotí svoj rok: Najkrajší okamih v živote a splnené želania! Čo sa jej podarilo?

27.11. 13:00 Dominika Mirgová sa s fanúšikmi podelila o svoju radosť: "Konečne môžem robiť to, čo ma baví!" Čo všetko sa jej v roku 2019 podarilo?

Dominika má dôvod na úsmev. Okrem toho, že vyzerá lepšie ako kedykoľvek predtým, má rozkošného synčeka či šťastnú rodinku, v práci je doslova na roztrhanie. "Uvedomila si, že rok 2019 sa pomaly blíži ku koncu a ja som ho tentokrát prežila naozaj veľmi pestro. Splnilo sa mi toľko prianí a dokázala som vám a hlavne sebe, že na Slovensku môžem konečne robiť plnohodnotne to, čo ma baví," hodnotí Dominika a pokračuje: "Jeden z najkrajších okamihov roka bol krst môjho albumu TOTO SOM JA - vždy keď si naň spomeniem mám úsmev na tvári. Verte-neverte, mala som chvíľkami obavy, či to dám!"  Dala a môže byť spokojná. Fanúšikovia sú z Dominikiných hudobných noviniek doslova hotoví! 

View this post on Instagram

Milujem tieto fotky 💕 Ani neviem, prečo som ich nepridala...asi šetrila na lepšiu chvíľu. Dnes síce nie je deň ničím výnimočný, zatiaľ ☺️ Len som si tak listovala v galérií a uvedomila si, že rok 2019 sa pomaly blíži ku koncu a ja som ho tentokrát prežila naozaj veľmi pestro 🌈🦋 Splnilo sa mi toľko prianí a dokázala som vám a hlavne sebe, že tu na svk môžem konečne robiť plnohodnotne a hlavne ❤️ to, čo ma baví ! 🎶 Jeden naozaj z najkrajších okamihov tohto roku bol krst môjho albumu 💿 TOTO SOM JA ❗️a vždy keď si naň spomeniem mám úsmev na tvári 😊 Wooow...verte neverte, ja som mala chvíľkami obavy, či to dám ! A haluz je tá, že som ešte len začala 🥰🙌🏼 Do konca roka to bude ešte mocné 🔥🔥🔥 (JING JANG 🎥, akustické verzie, spolupráce, TOUR !!!!!!) majte pekný deň 🙋🏼‍♀️ Btw: (druhá fotka) môj syn vie, kam sa má pozerať 😈 😂 @dararolins_vermi 💋❤️ #thankful

A post shared by Dominika Mirgova (@dominikamirgovaofficial) on

Anketa
Páči sa vám novinka od Dominiky Mirgovej?
  • 74%
  • 26%
autor:  Romana Kalická
Diskusia  ()

Video

Diskusia