Foto: Profimedia
#Ľudia

Melania Trump odchádza (profil)

8.11. 2020 11:34 Situácia sa pre Donalda Trumpa nevyvinula tak, ako si predstavoval. Po náročnej kampani a nervydrásajúcich voľbách jeho miesto prezidenta USA zaujme politický súper Joe Biden. Život sa mení aj Donaldovej manželke Melanii - úlohu prvej dámy po nej preberá 69-ročná učiteľka angličtiny, Jill Biden.

Melania Trump (50) pochádza z bývalej Juhoslávie, konkrétne z dnešného slovinského mesta Novo Mesto. 

S modelingom začala v 16. rokoch. Meria krásnych 180 cm a objavila sa na titulkách časopisov ako Harper´s Bazaar, Vanity Fair, Vogue, GQ či Sports Illustrated Swimsuit Issue.

Donald a Melania sa spoznali na Fashion Week party v New Yorku v roku 1998, kedy bol Donal ešte ženatý s Marlou Maples. Donald bol na párty v spoločnosti inej ženy, no to mu nebránilo v tom, aby si od Melanii vypýtal telefónne číslo. Iróniou osudu bolo, že mu ho nedala. 

Prvá dáma Melania Trumpová svojho manžela vo svojom príhovore z Bieleho domu označila za najlepšiu nádej pre budúcnosť Ameriky. Počas vystúpenia mala na sebe oblečený kostým zelenej farby, ktorý pripomínal vojenskú uniformu. VIAC FOTIEK V GALÉRII.
Zdroj: profimedia

Dvojica sa vzala v roku 2005 a svadby sa zúčastnilo niekoľko známych osobností vrátane Clintonovcov, Heidi Klum, Simona Cowella či Puffa Diddyho.

Melania sa vydávala v róbe od Diora za približne $100,000, na ktorých bolo 1500 kryštálov. Šaty sa vyrábali neuveriteľných 550 hodín. Rok po svadbe, teda v roku 2006, Melania získala občianstvo USA.

Hoci ju mnohí podceňujú, Melania je mimoriadne chytrá. Hovorí piatimi jazykmi - angllicky, nemecky, francúzsky, srbsky a slovinsky. 

Áno,  nafotila akty. Išlo o francúzsky pánsky mesačník, kde sa objavila nahá v posteli vedľa modelky Emmy Eriksson. 

Úlohu prvej dámy USA prebrala po Michelle Obama v januári 2017 a bez debaty patrila medzi najkrajšie manželky amerických prezidentov v celej histórii.

Významnú pomocnú inštitúciu prezidentského úradu po Melanii preberá manželka Joea Bidena, sympatická učiteľka Jill.

Pedagogička Jill Biden (69) svojho manžela podporovala zo všetkých síl. Vyšlo to.
Zdroj: Profimedia
Anketa Páčila sa vám Melania Trump v úlohe prvej dámy USA?