×
#Ľudia

Matúša Kolárovského prijali Nízlovci do rodiny: FOTKY ako dôkaz!

22.2. 2022 9:27 Mladučký herec Matúš Kolárovský na Valentína priznal, že Nea je jeho dcérka. Následne bolo na Instagrame zverejnených viacero zaujímavých fotografií.

Matúš Kolárovský
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CVvU_qJtRiB/

Matúš niekoľko mesiacov mlčal a vyhýbal sa otázkam o otcovstve. Aj keď sa dlhšie hovorilo, že dcérka Veroniky Nízlovej je jeho, ani jeden z nich túto informáciu nepotvrdil. Zlom prišiel 14. februára, čiže na Valentína. Mladý umelec zverejnil novú pieseň MY, v ktorej drží Neu v náručí.  "Myslím, že Boh mi dal najväčší dar. Vždy keď sa pozerám na tvoju tvár. Tvoja krv je aj moja, moja krv je aj tvoja. Si ako drahokam mora. Aj keď mi hovoria opak, budem bojovať jak vojak," spieva a po tvári mu tečú slzy. Ukončil tak všetky špekulácie a dohady. 

Určite mu spadol kameň zo srdca, že už nemuší nič tajiť ani skrývať. Rovnako tak Veronika Nízlová. Hneď po zverejnení songu MY, spolu so sestrou Danielou pridali na svojich profiloch viacero fotiek, na ktorých umelca označili. Prvýkrát teda verejne spomenuli jeho osobu! Daniela dokonca zverejnila fotku, na ktorej má Matúš na rukách jej dcérku Lindu. Je teda jasné, že je súčasťou ich rodiny a dobre s nimi vychádza. "Vitaj na palube," napísala k fotke Daniela. "Ani nedýcha," napísala zas Daniela k záberu, na ktorom spolu s Neou pozerajú Matúšovu skladbu MY. Spomínané zábery si pozrite v našej galérii TU.

Herec Matúš Kolárovský
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CQT4-zUpC1v/