×
#Ľudia

Máte zálusk na mladého milionára? Sexi zakladateľ Onlyfans je stále single!

31.10. 2022 10:59 Kým pre mnohých podnikateľov bolo obdobie koronavírusu nočnou morou, pre Timothyho Tima Stokelyho hotovou zlatou baňou. Stačil jediný nápad. Ale geniálny.

Ambiciózny, zdravo drzý milionár, vzdelaný podnikateľ a navyše aj veľký fešák. Reč nie je o Christianovi z filmu 50 odtieňov sivej, no podobne pikantný je aj príbeh Tima Stokelyho. Tento sympatický Brit s bradou a modrými očami dokázal priniesť niečo, čo doposiaľ nemalo na našom trhu miesto, a z nevinného nápadu je dnes multimiliónový biznis. Tim však nezabezpečil bohatstvo len sebe, ale za rozprávkový život mu dnes ďakujú stovky herečiek, celebrít a čo je najzaujímavejšie, hviezdou jeho nápadu sa môže stať hocikto, aj vy!

Otcove peniazeň

Pred úspechom OnlyFans sa Tim dlhšie hľadal. Vyštudoval síce prestížnu univerzitu, no niekoľko rokov sa snažil nájsť spôsob, ako svoje nápady premeniť na realitu. Často si od otca Guya, ktorý pracoval ako úspešný bankár, požičiaval peniaze a snažil sa rozbehnúť vlastný biznis. Prvé pokusy vizionára sa premenili na stránky GlamWorship a Customs4U, ktoré boli určené výlučne dospelým. „Videl som, koľko sú ľudia ochotní zaplatiť niekomu, koho obdivujú, pritom pre nich netvoria nič exkluzívne,“ spomína na prvé pokusy biznismen. Aj keď stránky neboli prepadákom, cítil, že to stále nebolo ono. Ako 32-ročný išiel teda opäť za otcom, no ten mu dal jasne najavo, že ide o posledné peniaze, ktoré od neho uvidí. „Tim, toto je už naposledy,“ povedal synovi a s nedôverou mu vložil do rúk 10 000 libier. Tim prizval staršieho brata a začal pracovať na projekte, ktorý dnes pozná každý a ktorý navždy zmenil jeho život.

Tim Stokely si vyslúžil prezývku kráľ domáceho porna.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/ByNYtr6lzT9/

Jeden úspech nestačí
Keď v lete 2016 konečne uzrela svetlo sveta stránka OnlyFans, nikomu by ani nenapadlo, že o pár rokov z nej bude jedna z najpopulárnejších a najvyhľadávanejších platforiem vôbec. Princíp bol jednoduchý – ponúknuť tvorcom miesto, kde budú môcť poskytnúť čo najosobnejší obsah a zážitok a budú za to od svojich fanúšikov dostávať finančnú odmenu. Stránka fungovala od začiatku na princípe predplatného. V minulosti sa tu združovali rôzni umelci, fotografi, blogeri a vlogeri, to sa však dnes radikálne zmenilo. Pôvodný zámer síce nebol vybudovať erotickú stránku, no veľmi rýchlo sa z platformy stal nástroj na predaj vlastného pikantného obsahu. Stránka doslova explodovala! Keďže Instagram, Youtube či TikTok neustále sprísňujú užívateľské podmienky a nahota je neprípustná, z OnlyFans sa stala diera na trhu. Dnes ju navštevujú milióny ľudí, ktorí za šteklivý obsah neváhajú platiť mesačné predplatné, z ktorého až 20 percent smeruje do vrecka tvorcov. Asi sa nikto nebude čudovať, že stránka zažila svoj najväčší boom počas pandémie koronavírusu a lockdownov, keď viacerí umelci a pornoherečky prišli o možnosť pracovať a potrebovali si zabezpečiť náhradný príjem. Vďaka platforme zarobili peniaze, o akých sa im ani nesnívalo, a mnohé z nich dnes verejne hlásajú, že Tim je génius, ktorý im zachránil existenciu. Napriek tomu, že sa OnlyFans extrémne darilo, hlava firmy sa koncom roka 2021 rozhodla z pozície CEO odstúpiť. Dôvod bol jednoduchý: Tim sa chcel sústrediť aj na iné výzvy. Tentoraz mal víziu založiť stránku Zoop. Projekt, ktorý predstavil len pred pár mesiacmi, má byť plat­forma na predaj NFT, zberateľských kariet celebrít a influencerov a biznismen si od nej sľubuje veľa. Či ju čaká podobný úspech ako OnlyFans, je zatiaľ nejasné, no minimálne kapitál si už určite nemusí požičiavať od otca. Jeho majetok k dnešnému dňu totiž predstavuje poriadne mastných 200 miliónov eur.

Hlavne (ne)nápadne

Zatiaľ čo mnoho milionárov sa snaží svoje bohatstvo držať v tieni, Tim sa ním, naopak, rád pochváli. Ako frajer „za vodou“ si dnes naplno užíva rozprávkový život a všetko hrdo prezentuje na sociálnych sieťach. Cestuje po svete, plaví sa na jachtách, pije exkluzívne šampanské a ochutnáva tie najväčšie špeciality. Obľubuje párty a večierky s priateľmi, je veľkým milovníkom umenia a doma mu robia spoločnosť dvaja kokeršpanieli. Pracovné záležitosti dnes rieši zo svojej luxusnej trojmiliónovej vily neďaleko Londýna. Dom má osem kúpeľní, šesť izieb, saunu, kino, herňu s mramorovým barom a v jeho garáži parkujú nadupané autá. Ako správny Brit je fanúšikom futbalu a hrdo sa hlási k tímu West Ham United FC. Jeho najväčším športovým idolom je však hráč amerického futbalu a manžel modelky Gise­le Bündchen Tom Brady. Jediná časť jeho súkromia však ostáva zahalená rúškom tajomstva. Pre kráľa domáceho porna, za ktorého ho pasoval magazín The Sunday Times, je to prekvapivo jeho milostný život. Aj keď by si 39-ročný Brit mohol vyberať aj spomedzi celebrít, žiadna kráska sa doposiaľ s jeho menom oficiálne nespájala. Podnikateľ sa však netají tým, že rodina je pre neho alfa a omega.

Timje rodinne založený a má dobrý vzťah s oboma rodičmi. Na zábere je so svojou mamou.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/B-B59tBAZED/

Našiel si správny vzor
Tim svoj úspech v podnikaní pripisuje dobrému rodinnému zázemiu a výchove. Ma veľmi blízky vzťah s mamou a troma súrodencami, no najdôležitejšiu rolu v jeho živote hral práve otec. Od detstva v ňom videl veľký vzor a dodnes si veľmi cení, že sa pridal do jeho firmy. „Môj otec je finančný riaditeľ spoločnosti OnlyFans a páči sa mi, že naše pracovné rozhovory sa často končili rodinnými témami,“ povedal s úsmevom v jednom z rozhovorov. Zároveň priznal, že otec mu nielen finančne pomohol a veril v jeho potenciál, no dal mu do života veľa cenných rád, ktoré ho dostali tam, kde je dnes. „Keď som bol mladší, poradil mi, aby som si vybral za svoj idol niekoho, koho by som chcel nasledovať. U mňa to bol dlhé roky Warren Buffett. Obdivujem ho a čítal som o ňom veľa inšpiratívnych kníh. Motivujú ma aj jeho citáty a obzvlášť mi v pamäti utkvel jeden: Buďte chamtiví, keď sa ostatní boja, a bojte sa, keď sú ostatní chamtiví,“ hovorí úspešný Tim Stokely. VIAC FOTO SEXI TIMA NÁJDETE TU.