×
Foto: Instagram.com/@schindlerovamartina
#Ľudia

Martina Schindlerová PREZRADILA svoj plat: Nebudete VERIŤ!

30.11. 2021 10:59 Krásna, úspešná a talentovaná. Aj tak by sa dalo charakterizovať Martinu Schindlerovú.

Martina sa popri dvoch deťoch stíha venovať aj spevu a výučbe na Univerzite Komenského v Bratislave, kde tento rok úspešne ukončila doktorandské štúdium. V exkluzívnom rozhovore pre eva.sk nedávno prezradila, ako to všetko stíha. "Lebo to všetko chcem. Všetko sa dá, keď chceš. Vstávam o 6.00. Deťom sa venovať musíš, to je bez debaty, z detstva všetci čerpáme silu po celý život. Študujem, lebo ma to intelektuálne aj osobnostne posúva a učiť študentov ma baví. A spievanie milujem, to je akoby som rozprávala, to ani neberiem, že niečo robím. So spievaním sa absolútne stotožňujem, spievanie som ja, tým sa vyjadrujem," uviedla.

Rola učiteľky ju pohltila natoľko, že sa nedávno zúčastnila protestu proti novele zákona o vysokých školách. "Asi viete, že učím na Univerzite Komenského. Už druhý školský rok máme online vyúčbu. Robím to kvôli tým 25 usmiatým tváram na obrazovke. Cítim sa vďaka nim užitočná, a vždy som v živote vzhliadala k svojim učiteľom, cez ktorých presvitala človečina, tak sa snažim byť taká istá," uviedla Martina.

 

Martina v stylingu Ondreja Grňu
Zdroj: Archív O. G.

"Spomínam to preto, že novela zákona o VŠ otvára dvere politizácii vysokého školstva a skutočné problémy vysokých škôl, učiteľov a študentov nerieši," dodala krásna umelkyňa. Okrem iného spomenula aj to, aký je jej mesačný plat. TO SA DOZVIETE V NAŠEJ GALÉRII TU.

Video